Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 08:57
 » KHot 08:56
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » cVas 08:37
 » Paweł27 08:33
 » Kenny 08:30
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21
 » Promilus 08:17
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » rooter666 07:57
 » AfiP 07:55
 » Sherif 07:51
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38

 Dzisiaj przeczytano
 29437 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Backup gier na Steamie... , NimnuL-Redakcja 2/09/06 23:01
Witam,
Dotychczas gdy wykonywałem backup aplikacji pobranych na steamie otrzymywałem jeden plik wynikowy .exe, który samoczynnie uruchamiał klienta oraz ładował gry. Dzsiaj natomiast okazało się chyba, że nastąpiły zmiany. Otrzymałem plik o rozszerzeniach .sim, .sis oraz .sid
Niestety żaden z plików nie jest powiązany (przynajmniej domyślnie) ze Steamem. Próbowałem ręcznie wskazać program uruchamiający pliki, ale nie powodowało to porzadanego rezultatu.

O co zatem chodzi? W czym tkwi problem?

Dzięki

Gdyby nie wymyślono elektryczności,
siedziałbym przed komputerem przy
świeczkach.

  1. Hmm, nawet nie wiedziałem że , sebtar 3/09/06 09:42
    tam się da robić jakiś backup ;-) Podszedłem do sprawy jak w czasach starego dobrego DOSa - jak stawiałem system na nowo to zgrałem wszystko na płytę, a potem po zainstalowaniu przegrałem wszystko toto z powrotem do katalogu ze steamem i chodziło ;-)

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    1. Hehe ciekawy sposob , NimnuL-Redakcja 3/09/06 10:04
      Backup jest skopresowany - to jego zaleta, ale teraz cos sie namieszalo ...

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  2. Nie spotkałem się z tym problemem. , Dygnitarz/Wiche 3/09/06 14:17
    Z pewnością ostatnie uaktualnienie steama nie zmieniło zasad backupu gier. Przed chwilą utworzyłem kopię i oprócz plików *.SID, *.SIM oraz *.SIS jest jeszcze "steambackup.exe". Zauważyłem także, że ten ostatni jest zawsze taki sam, tzn. np. przy backupie HL utworzony "steambackup.exe" jest identyczny z plikiem wykonywalnym powstającym przy tworzeniu kopii zapasowej DoD.

    Jeśli uchował ci się exek z poprzednich backupów to po prostu wrzuć go do katalogu ze wspomnianymi przez ciebie plikami. Powinno zadziałać.

    BTW Przy poprawnie wykonanej kopii zapasowej ten plik powinien się tam znaleźć.

    "Dziękuję niebu, że we wszystkich
    swoich instynktach pozostałem Polakiem."
    Friedrich Nietzsche

    1. Dzieki , NimnuL-Redakcja 3/09/06 17:27
      za informacje, wyglada na to, że cos sie kaszani z utworzeniem owego .exe ... powalcze pozniej z tym.
      Dzieki

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL