Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 08:27
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21
 » Promilus 08:17
 » cVas 08:12
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » Syzyf 08:08
 » rooter666 07:57
 » AfiP 07:55
 » Sherif 07:51
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35
 » kyusi 07:31
 » Ramen 07:19
 » MARtiuS 07:15
 » ligand17 06:56
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08

 Dzisiaj przeczytano
 28007 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z TV-OUT na ATI Radeon 8500 , SylHan 25/07/02 16:27
Używam kartę ATI Radeon 8500 64MB DDR (oryginał). Zainstalowany system to WIN XP PRO PL. Gdy podłączam telewizor do karty, to nie widzę na nim całego obrazu - tylko środek pulpitu :( Sterownik wykrywa, że TV obsługuje max. rozdzielczość 720x480 oraz max. odświeżanie 60 Hz. Zamiast wykrytych ustawień sterownik ustawia na TV rozdzielczość 512x384. Jak można zmusić sterownik do ustawienia max. obsługiwanej przez telewizor rozdzielczości?

Używam najnowszych dostępnych sterowników ze strony ATI - Catalyst v02.1

System dwójkowy, jesteś 1 lub 0...
żywym lub martwym ;-)

  1. Mam niestety podobny problem... , Tryna 25/07/02 18:22
    Dziwne rzeczy mi sie z TV dzieja, tez mam oryginał 8500 i WinXP Pro PL

    De Gustibus non Disputandum Est

    1. To teraz jest nas dwóch :)) , SylHan 25/07/02 18:52
      A tak na poważnie: czy nie można w jakiś sposób ustawić ręcznie rozdzielczości gdzieś w rejestrze?

      P.S. Obraz na TV jest poprawny aż do momentu, gdy załaduje się system. Wynika z tego, że gdzieś w rejestrze (sterownikach) jest błąd.

      System dwójkowy, jesteś 1 lub 0...
      żywym lub martwym ;-)

  2. Spróbuj... , konraf 25/07/02 19:21
    W zakładkach Wlasciwosci ekranu i zaklada Ekran wyłączyć tą opcję DCC cos tam.
    Poza tym polecam artykuł
    http://twojepc.pl/...id=radeon_divx_na_telewizorze

    Pozdrawiam

    Bartek
    www.aztec.pl
    konraf@aztec.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL