Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 08:27
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21
 » Promilus 08:17
 » cVas 08:12
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » Syzyf 08:08
 » rooter666 07:57
 » AfiP 07:55
 » Sherif 07:51
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35
 » kyusi 07:31
 » Ramen 07:19
 » MARtiuS 07:15
 » ligand17 06:56
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08

 Dzisiaj przeczytano
 28011 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Do oblatanych z Radeonem 8500 , Bastek 14/08/02 12:38
Grzebalem w archwum ale jakos bez efektu stad pytanko - moze juz kiedys bylo zadane jesli tak to przepraszam ale rece mi juz opadaja.
Po podlaczeniu TV do wyjscia TV-out w Radku winzgroza xp nie chce wystartowac - czarny ekran. Dla odmiany w trybie vga chodzi bez problemu. Po podlaczeniu tv po starcie windy telewizor jest wykrywany ale obraz jest cieniutki. Co jest grane
Dzieki z gory za kazda podpowiedz ...
  1. wina karty pewnie , Zryty_Berecik 14/08/02 12:50
    wiele ludzi majacych tanie klony narzekana tv out
    masz minta pewnie albo Power Colora ?

    1. No niestety , Bastek 14/08/02 13:00
      Zamowilem build by Ati przywiezli powered by Ati Mint 8500 128 Mb LE. Wziolem bo mam mozliwosc zwrotu w razie problemow. Ogolnie chodzi miodzio tylko to wyjscie TV mnie rozbraja. Zatluke kogos w sklepie jak nie uruchomie TV

      1. hmm , Zryty_Berecik 14/08/02 14:54
        skoro towar byl nie taki jak zamowiony
        to nie biore i tyle :)

  2. tiaaaaa , burz 14/08/02 13:44
    A czy Twoj monitor jest w stanie przyjac odswiezanie 60 Hz - bo po aktywacji tvout takie jest domyslnie ustawiane na monitor (a moze bywac, ze nawet 50 Hz, czyli stand. PAL).
    Co do jakosci wyjscia - ja mam wlasnie minta i tvout jest naprawde swietne, z przyjemnoscia ogladam divixy;)
    pozdr., burz

    ___

  3. Sprawdz... , konraf 14/08/02 14:14
    ...w zakładkach sterowników....tylko teraz nie powiem Ci gdzie....czy masz wyłączoną opcję DCC coś tam dla monitora. Jeśli pamięć mnie nie myli to było tam, gdzie masz wybór TV lub monitora.

    Pozdrawiam

    Bartek
    www.aztec.pl
    konraf@aztec.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL