Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 21:07
 » P@blo 20:56
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21

 Dzisiaj przeczytano
 63284 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Athlon XP 1600 + Cooler Master , Grzehoo 17/08/02 15:18
Dzisiaj kiedy zrobiło się znowu gorąco na moim procku jest 60 stopni. Nie mogę sobie pograć w SOF2 bo co chwilę się przycina. Schładzam procka tym Cooler Masterem http://www.coolermaster.com/.../dp5-6i31c-0l.html. Niby dedytkowany do Athlonów XP do 1900, a tu dupa. Na ile pomogłaby wymiana obudowy (np. z dwoma wentylami w środku)? Lub co można jeszcze zrobić oprócz otwierania? Radiator miał fabrycznie jakąś pastę także nic więcej nie smarowałem - może jednak przydałoby się? Proszę o podpowiedzi.

Pozdrawiam.
"Trust no one"

  1. Po co wymieniać obudowę - przecież teraz , sebtar 17/08/02 16:38
    to chyba wszystkie mają miejsca na instalację dodatkowych wiatraków - na dole wciągającego i na górze wydmuchującego powietrze. Takie bardzo ciche wiatraki 80x80 firmy Zalman sprzedaje Discotech i 4Max chyba też. Możesz też na ten swój radiator jakiś szybszy wiatrak załozyć - niestety tu jak to mawiał pisarz Sofronow - albo rybka albo pipka. Albo masz cichy albo wydajny cooler. Ja chłodzę swojego AthlonaXP Volcano 7+ i tenże cooler dla trybu medium (5000 rpm) jest bardzo wydajny i zupełnie przyzwoity jeśli chodzi o odgłosy, szczególnie po usunięciu tego dziwacznego grilla z wentylatora.

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  2. Wiesz co... , Umek 17/08/02 23:41
    Otwórz tę obudowę - jeszcze chwila i po upałach...
    A to przycinanie to niby z jakiego powodu?!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL