Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 4186 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

aver+win2k=problem , xmac 30/03/01 00:47
aver phone 98w/VCR dziwnie sie zachowuje pod win2k
ma swoje wlasne przerwanie, najnowsze stery ze strony avera, ale przy nastepnym uruchomieniu (probie) po zainstalowaniu zwiesza system-blue screen z napisem, ze wystapil blad w rejestrze...bla bla bla
znalazlem info, ze sa jakies stery, ktore likwiduja ten problem, ale nie wiem, skad je wziasc, bo podobno nie ma ich na stronie avera!
jesli je macie, albo wiecie, gdzie sa prosze o info
a moze jest inny sposob na rozwiazanie tego problemu
ps. pod win98 wszystko jest OK

pozdrawiam
XMAC

dual&mobile power
XMAC

  1. MoreTV , KHot 30/03/01 16:13
    Pod Win2000 najlepiej sprawuje sie wlasnie MoreTV

    Pozdrawiam
    KHot

    1. tylko ze... , xmac 31/03/01 00:15
      nie moge uruchomic win2k, bo sie wysy[puje podczas startu, kiedy tuner jest w slocie :_(((

      XMAC

      dual&mobile power
      XMAC

      1. A to inna sprawa , KHot 31/03/01 01:18
        Sprawdz, czy tuner nie dzieli przerwania z innym urzadzeniem - wszystko na to wskazuje.

        Pozdrawiam
        KHot

  2. mam avera i w2k , Killer 31/03/01 12:10
    i no problem Stery nie wiem jakie ale dawno sciagane
    też mi sie wywala ale podczas wyłączania systemu i tylko jeden raz
    (Problem z wyłączenie urządzenia czy coś) a poten jest ok
    sprubuj zmienić slot często pomaga

    Kiedyś normą był ogół a nie margines...

    1. nic z tego , xmac 1/04/01 22:56
      sloty wyprobowalem wszystkie, ale nie pomoglo
      perzerwanie jest tylko dla tunera i zauwazylem, ze wszystko jest ok, jesli wylacze na chwile zasilanie kompa, wtedy po restarcie wszystko jest ok

      XMAC

      dual&mobile power
      XMAC

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL