Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » cVas 09:27
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Artaa 09:04
 » KHot 08:56
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21

 Dzisiaj przeczytano
 30843 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problem po reinstalacji systemu... , silverblues 3/02/03 11:01
miałem tak: WinME na C: , Win2000 na E: wywaliłem WinME - format C: spod DOS-a i nie widać Win2000...
Wiem już dlaczego, ale pytanie to: czy jak zastosuję taki manewr z archiwum to uda się odzyskać Win2000 ???
\"to jak zainstalujesz teraz 98 na inna partycje, to co prawda stracisz chwilowo XP - nie bedzie menu wyboru i nadpisze obszar startowy, ale pozniej jak wrzucisz plyte z XP trzeba wziasc naprawianie systemu, poprawi obszar startowy i bedziesz mial 2 sytemy i menu wyboru ( i XP bedzie taki jak wczesniej w senise wszystkie programy itp ) ale ja bym sie co do tej metody jeszcze upewnil :)\"
tylko z poprawką: czy ten manewr zadziała do Win2000 ???

All that you want
all that you need
you came here for kix...

  1. Na C: , Paolo 3/02/03 11:17
    Miales pliki potrzebne do uruchomienia WinXP (BOOT.INI, NTDRL itp) po format c: niestety je straciles. Mozna to odzyskac uruchamiajac konsole odzyskiwania systemu z plyty CD z instalka WinXP i stosujac polecenia fixboot i fixmbr.

    Zycie jest jak pudelko czekoladek.
    Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

  2. mialo byc Win2000 sorki , Paolo 3/02/03 11:18
    a zadziala jesli masz plyte bootowalna z Win2000

    Zycie jest jak pudelko czekoladek.
    Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

  3. hmm , bor@s 3/02/03 11:44
    powinno zadziałać.

  4. dzięki , silverblues 3/02/03 11:50
    chodziło mi o to, czy warto próbować.. dzisiaj się pobawię...

    All that you want
    all that you need
    you came here for kix...

  5. tak więc, poszukiwany dysk startowy win2000... , silverblues 11/02/03 09:48
    a raczej gdyby jakaś Dobra Dusza przesłała na priva zawartość takiej dyskietki byłbym b. wdzięczny...

    All that you want
    all that you need
    you came here for kix...

  6. ludziska, zlitujcie się :-) , silverblues 12/02/03 12:42
    plis, pilnie potrzebna dyskietka startowa windy 2000...
    dzięki z góry

    All that you want
    all that you need
    you came here for kix...

    1. heh , GULIwer 13/02/03 18:56
      pewno i tak nie zobaczysz www.bootdisk.com or sth

      I'm only noise on wires

  7. kurde, gdybym wiedział, że to tak prosto, to bym tyle Wam d... nie truł :-) , silverblues 14/02/03 09:34
    dzięki Zbawco...

    All that you want
    all that you need
    you came here for kix...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL