Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » JE Jacaw 18:10
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25

 Dzisiaj przeczytano
 96485 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy ktoś się spotkał z takim pop-up'em , McIsland 18/04/03 20:20
Nie chciało mi się na ślepo grzebać wolę najpierw spytać
Podręczne okno aplikacji: Usługa Posłaniec : Komunikat od ALERT SERVICE dla Windows User wysłany 2003-04-18 20:00:52

WARNING: YOUR COMPUTER IS AT RISK!

You have just received a message through an open port in your computer.
This means anyone can send messages like this, or even use the open port
in their advantage to invade your privacy.

Please visit www.BYEBYEADS.com to secure this port and never receive messages like this again.

MAKE SURE YOU WRITE THIS ADDRESS DOWN BEFORE PRESSING OK.
PRESSING OK WILL NOT AUTOMATICALLY TAKE YOU TO THE WEBSITE.
Go to www.BYEBYEADS.com to stop pop-ups now!

kaj to wyłączyć????

GTD ...

  1. acha system to win 2k pro , McIsland 18/04/03 20:20
    j.w.

    GTD ...

  2. Poslaniec... , Ar3cK 18/04/03 20:23
    ...standardowo - wyslal Ci ktos cos reklamopodobnego... radze go poprostu wylaczyc jakims programem lub po prostu w Uslugach (Nardzedzia Administracyjne - widze ze winda PL)...

    It's the Bright One, it's the Right
    One, that's Ar3cK...
    http://thesurrealist.co.uk/slogan

    1. Heh... , Ar3cK 18/04/03 20:24
      ...po prostu... napisalem dobrze i nie czytajac poczatku dodalem drugie po prostu i wyszlo brzydkie zdanie (ale przynajmniej drugie po prostu bez bledu :))...

      It's the Bright One, it's the Right
      One, that's Ar3cK...
      http://thesurrealist.co.uk/slogan

  3. Tez mi to wyskoczylo dzis , McSet 18/04/03 20:23
    dwa razy :>

    --
    what's goin' on fails to concern me

  4. no wlasnie wie ktos moze jak to wylaczyc na stale?? , qwertix 18/04/03 20:32
    bo po kazdym resecie windy usluga odpalana jest od nowa.
    zeby to wylaczyc wpisujesz w konsoli: net stop messenger

    jak cos moze pojsc zle to napewno
    pojdzie

    1. no znalazlem :o) , qwertix 18/04/03 20:39
      ...

      jak cos moze pojsc zle to napewno
      pojdzie

    2. wylaczyc na stale , capri 18/04/03 20:40
      usluge poslanca...

      Quidquid latine dictum sit,
      altum videtur

      1. tak , qwertix 18/04/03 21:39
        ale juz znalazlem to ;)

        jak cos moze pojsc zle to napewno
        pojdzie

  5. jezeli jeszcze ktos nie wie jak wylaczyc usluge poslaniec , DomeLL 18/04/03 22:19
    tutaj wszystko jest opisane http://banita.pl/konf/smbpopupwinxp.html

  6. Oks dzięki , McIsland 19/04/03 11:06
    Ale tak na marginesie nawet fajny ten messenger, mozna kogoś nastraszyć :)))))))))))

    GTD ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL