Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » @GUTEK@ 12:55
 » KHot 12:54
 » Sherif 12:52
 » Wedelek 12:45
 » cVas 12:40
 » Visar 12:38
 » Guli 12:28
 » DJopek 12:16
 » RM.Harry 12:14
 » GLI 12:04
 » MARtiuS 12:01
 » Wedrowiec 11:59
 » Kraszan 11:44
 » Liu CAs 11:42
 » wrrr 11:32
 » Menah 11:26
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47

 Dzisiaj przeczytano
 31028 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Radeon 9000 pro ,problemy, nieudany flash i rozwiązanie.. , carlosA 23/06/03 16:09
Mam Radeona 9000 Pro od Saphire-a, około 2 m-ce temu zaczęły się dziwne problemy: w wordzie i w ie podczas pracy (nie zależnie w którym momencie czasami po 5 sec., czasami po 4h) robił się syf na ekranie podobny do tego, jaki występuję kiedy padają pamięci (na karcie graficznej), co najdziwniejsze działo się to tylko w wordzie i ie. Nie pomagały reinstalki catalystów, systemu, ofifce-a ani nowsze wersje ie. Grafika w pozostałych zastosowaniach (np. photoshop, gry, benchmarki graf.) działała poprawnie. Właściwie chciałem kartę wysłać już na serwis. (powstrzymywało mnie jedynie to że dziwne zachowanie karta wykazywała tylko w/w programach). Ostatnim pomysłem był flash bios-u karty. Sciągnąłem atiflash i nowy bios, zapisałem stary bios do pliku i zonk w trakcie flashowanie atiflash wywalił się błędem, co gorsza zrobił to już po wymazaniu starego biosa, próba wgrania uprzednio zgranego biosu też kończyła się błędem, po restarcie oczywiście karta się nie podniosła, założyłem kartę na pci (po uprzednim wyjęciu radeona --init display first agp w biosie ;) ), kumpel podesłał mi flashbios i procedura poszła bez problemu.
Dla zainteresowanych mogę wystawić w/w bios-y (ten ze śmiesznymi błędami, jak i nowy pracujący poprawnie) i oba programiki flashujące. Nadal jednak nie rozumiem co może sprawiać że na starym biosie wykłada się jedynie w wordzie i ie. (podkreślam, że w innych programach ani razu, w grach ani pod dx 8, ani pod dx9) ??

#whatever

        
    All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL