Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:04
 » cVas 19:02
 » GLI 18:49
 » ngP 18:48
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » emigrus 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » zibi13 18:00
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08

 Dzisiaj przeczytano
 58776 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Lustrzane odbicie , molgwi 7/09/03 18:53
Witam! Właśnie zrobiłem sobie projektor wykozystujacy soczewke Fresnela. Działa spoko, ale do pełni szczęścia brakuje mi programu powodujacego efekt lustrzanego odbicia na pulpicie. Jeżeli ktoś zna takowy będę wdzięczny za pomoc.

  1. Jesli masz ATI to nie masz prolemu... , evil 7/09/03 19:02
    przynajmniej z odbroceniem ekranu.

    W sterach to to jest :)

    d: || nie kradnij - rząd nie lubi
    konkurencji || :P

    1. mam Ati , molgwi 7/09/03 19:29
      Dziwne, ale jakoś nie widzę tego w sterach.

      1. Kurcze, teraz to i ja nie widze... :| , evil 7/09/03 19:48
        Ale to tu bylo :/

        100%...jeszcze szukam ;>

        d: || nie kradnij - rząd nie lubi
        konkurencji || :P

        1. Jest, jak te podkrecone sterowniki zainstalujesz. , Mms 7/09/03 21:28
          j.w.

          Pozdrawiam

    2. Hehehe a w sterach Nvidii , sebtar 7/09/03 22:20
      jest i działa :D

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

  2. Zainstaluj sobie Rage3D Tweak , DJopek 7/09/03 19:51
    I tam można zaznaczyć aby pokazywał zakładkę ATI Rotation - tam będą opcję do obracania obrazu i też będzie opcja lustrzanego odbicia...

    1. A moze to bylo wlasnie w tym... , evil 7/09/03 19:59
      Hmm...pamietam,ze...ze mialem to w poprzednim systemie...a tam mialem cos do krecenia Radeona...hmm...no nie wiem...ide spac ;>

      d: || nie kradnij - rząd nie lubi
      konkurencji || :P

    2. Wielkie dzięki! , molgwi 7/09/03 20:04
      O to właśnie mi chodziło.

      1. Mi tez ;D , evil 7/09/03 20:07
        Naprawde ;]

        d: || nie kradnij - rząd nie lubi
        konkurencji || :P

        1. He he , molgwi 7/09/03 20:24
          :-)

  3. i jak dziala ta soczewka ? , Nero 7/09/03 20:07
    warto bylo sie w to bawic ?

    GG:344842

    1. Powiem tak , molgwi 7/09/03 20:21
      Ja mam 19 calowy monitor i całość jest ogromnych rozmiarów. A jeżeli chodzi o jakość obrazu to jeżeli dokładnie sie to wykona to na ścianie pokazuje się naprawde duży obraz. Nie jest to jakas super jakość, ale ja na poczatek oglądałem koncert Iron maiden na Dvd i jestem pod wrażeniem. Jak za tą cenę (25zł) na allegro to mozna sie pobawić zważywszy na ceny projektorów z prawdziwego zdarzenia. Jedną z wad jest to, że w pomieszczeniu musi być ciemno jak w d... :-)

      1. Fresnela masz 7 x 10 cali? , zartie 7/09/03 22:27
        To w jakiej odległości go ustawiłeś od monitora?

        Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

        1. tak 26 na 16 [cm] , molgwi 7/09/03 22:33
          U mnie ta odległość to około 50 [cm]. Soczewke mam "ruchomą" i całkiem wygodnie reguluje się ostrość. Zresztą odległość soczewy od monitora sie zmienia, w zalezności od odległości całości zestawu od ściany, co wiąże sie z wielkościa uzyskanego obrazu.

  4. ja mam zieloną sciane , myszon 7/09/03 20:58
    i chcialbym wiedziec jak by to wygladalo u mnie :)

    1. Nie mam pojęcia :-) , molgwi 7/09/03 22:35
      Ale zalecają białą ścianę.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL