Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » DJopek 12:16
 » cVas 12:15
 » RM.Harry 12:14
 » GLI 12:04
 » MARtiuS 12:01
 » Wedrowiec 11:59
 » Kraszan 11:44
 » Liu CAs 11:42
 » KHot 11:38
 » @GUTEK@ 11:34
 » wrrr 11:32
 » Menah 11:26
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13

 Dzisiaj przeczytano
 29788 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wyjasniła juz sie ta sprawa czy tepsa wprowadzi limity na neo+ ? , poczta2003 19/10/03 22:47
Co prawda mam SDI ale miło by było usłyszeć ze ktoś ma gozej odemnie :)
a tak na powaznie to nie wiem czy isc sie jutro pytac czy juz neo jest dostepne w mojej dzielnicy ( ostatnio zabrakło 100 m)

  1. jakie limity?! , Mackie Messer 19/10/03 22:53
    o czym kolego bredzisz? Nie ma i nie bedzie zadnych limitow oprocz limitu dzielenia lacza na neostrady przy obecnej usludze. Nikt nie ma prawa wprowadzic Ci limitow przy tak skonstruowanym regulaminie. CO inego jak by byla nowa usluga typu neo light. Ale jest to malo realne. Siec jest obciazona moze w 30 procentach. Nie daja rady jedynie rutery w roznych miejscach kraji....

    "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
    F. Nietzsche

    1. jakies takie plotki w sieci były , poczta2003 19/10/03 22:59
      1) tepsa za bardzo kusi SDIsowców na przejscie na neo+
      2) Na zachodzie ponoc tak jest ( w uni)
      3) bo tepsa to ch...e
      4) umowa własnie ponoc na to zezwala

      nie lec po mnie bo ja to tylko czytałem w paru miejscach w sieci. Moze to tylko głupie antytepowskie ploty.

      1. nie lece po Tobie.. , Mackie Messer 19/10/03 23:07
        a)Racja, ale nie ma to zwiazku. Utrzymanie architektury sdi jest dosc drogi, lepie przerzucic wszyski na neo/idsl.
        b)bywa tak, dalej nie widzie zwiazku.
        c)Stwierdzenie bardzo na poziomie..no coment
        d)Wskaz mi mijesce w regulaminie na podstawie ktorego mozna to zrobic.
        Wiele plotek krazy o tepsie. Nie wierz we wszystkie.

        "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
        F. Nietzsche

    2. hmm , poczta2003 19/10/03 23:02
      a co do tych limitów. To nie chodziło by raczej o to ze serwery sa przeciazone tylko o to ze Tepsa chciała by se coś od nas wyskubać.
      Przeciez Tepsa nie martwiła by sie tym ze mamy wolny internet... ( bez przesady)
      Sciagasz na miesiac wiecej niz 15GB i za całą nadwyzke płacisz tepsie za kazdy GB. - taki jest czarny scenariusz

      1. i ciekawe czy , poczta2003 19/10/03 23:04
        wtedy bedą sie chwalić w telewizji/reklmach ze internauci dali im certyfikat jakosci hahahaahahahaha

        ps. JA tylko spekuluje :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL