Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 12:23
 » Chrisu 12:22
 » cVas 12:22
 » ulan 12:16
 » Artaa 12:15
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » DJopek 11:39
 » metacom 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » KHot 11:14
 » rooter666 11:11
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » malyy 10:33
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40

 Dzisiaj przeczytano
 38850 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nforce2 ddr i port gier , DirT 8/01/05 12:20
wczoraj kupiłem msi k2n7-fsr i mam kilka pytan,
chcialem zostawic sobie swojego starego sb128 po to by miec drugą karte muzyki do odsłuchu oraz dla portu gier niestety port nie działa i w menadzerze urzadzen mam komunikat o barku zasobów dla urządzenia wyłanczałem wszysktie seriale lpt itd ale nic to nie pomogło, czy da sie jakoś włączyć to bo zależy mi bardzo na gamepadzie
drugie pytanie dotyczny pamięci procek to sempron i czy lepiej miec pamieci na 400mhz asynchrnicznie ale z niższym latency czy synchronicznie z cas latency na 2 (kosci sa kingstona)

  1. w archiwum bylo , faf 8/01/05 12:25
    nforce2 i port gier zapomnij
    chyba ze kupisz SB live lub audigy ew jakies "turtle beach" czy inne kosmiczne wynalazaki :P

    1. szkoda , DirT 8/01/05 12:26
      ...czyli underground na klawiaturze :(

  2. oraz , milekp 8/01/05 13:01
    przy nForce - only synchronicznie. I nie ma co się zastanawiać.

  3. tylko synchronicznie , _DL_ 8/01/05 14:27
    po drugie dziwne ze na wyzszych czestotwliwosciach osiagniasz mniejsze letacy... przewaznie jest odwrotnie

  4. Oj, źle popadłeś ... , bursta 8/01/05 16:59
    http://twojepc.pl/...hiwum.php?r=2004&id=82339
    Już ten temat walcowałem, skończyło się na wymianie płyty. Istnieje jeszcze jedno rozwiązanie: kupić dobrego Sound Blastera (cena ponad 100 PLN). Odpuść sobie, szkoda nerwów. Pozdro

    Browarek nalej w pucharek C(_)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL