Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 16:09
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53
 » Fl@sh 15:49
 » KHot 15:48
 » ili@s 15:41
 » soyo 15:36
 » dugi 15:30
 » Promilus 15:30
 » marek_m 15:05
 » JE Jacaw 15:04
 » rooter666 15:03
 » Pietka 14:51
 » Endrioo 14:45
 » hokr 14:41
 » esteban 14:35
 » Sherif 14:34

 Dzisiaj przeczytano
 34631 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

EPoX 8KHA+ i wentylatory... , Star Trek 27/11/01 11:06
Mam tą MB od 3 tygodni i zauważyłem dziwną rzecz-gdy wentylator procka (TITAN TTC-D5TB) podłączony jest pod gniazdo CPU FAN to po starcie kompa ( musi być nie włączany powyżej 7 godzin a najlepiej widać powyżej 14 ) po detekcji napędów komp wisi-nie idzie dalej.(po ponownym włączeniu idzie bez problemu).Po podłączeniu wentylatora pod CHASIS FAN wszystko idzie bez jakichkolwiek zwisów.Dodam, że inne komponenty sprawdziłem i nie są tego przyczyną a MB chodzi bardzo szybko i stabilnie.
TAK WIĘC PROSZĘ tych, którzy mają te MB o przetestowanie podłączenia wentylatora pod CPU FAN bo nie wiem czy to wina wentylatora czy MB

Moja konfiguracja:
EPOX EP-8KHA+
Athlon 1 GHz
128 MB RAM DDR KINGSTON CL2
Hdd 20GB Western Digital 7200 ATA 100
GFORCE 2MX 400 PROLINK ULTRA
Sound Blaster LIVE
Cd-Rom 40x LG
Network adapter 3COM Etherlink XL TPO 10Mb
CPU fan TITAN TTC-D5TB
ATX Power supply 300W Codegen

Z GÓRY WIELKIE THX...

  1. U mnie to samo , PKort 27/11/01 12:14
    na NMC-8TCX2+.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    1. Odbierz.. , Star Trek 27/11/01 13:15
      emaila i skontaktuj się ze mną - najlepiej jutro po 17 albo dzisiaj do 16.

  2. też miałem problemy , RoBakk 27/11/01 12:45
    z tym wentylkiem na epoxie, więcej w archiwum.

    Najlepszym sposobem zamawiania
    piwa jest powiedzenie: Ubik

    1. Napisz.... , Star Trek 27/11/01 12:53
      mi czy podłączyłeś wentyla pod CPU czy pod CHASIS i co zrobiłeś dalej.Najlepiej wyślij mi emaila albo odezwij się w Gadu Gadu.

      1. nie czytasz swoich postów ? , RoBakk 27/11/01 13:33
        zobacz:
        http://twojepc.pl/boardPytanie8956.htm

        po zdrówka

        Najlepszym sposobem zamawiania
        piwa jest powiedzenie: Ubik

        1. czytam... , Star Trek 27/11/01 13:42
          tylko, że doszedłem trochę dalej w znalezieniu przyczyny tych problemów i chciałbym się dowiedzieć czy jak miałeś podłączone pod CPU to miałeś tak samo-chce dojść czy to wina MB czy wentylatora bo na Abicie KT7 Raid nie ma żadnych problemów z tymi wentylatorami.

          1. no to raz jeszcze , RoBakk 27/11/01 14:03
            nigdy (prawie) nie mam włączonego kompa powyżej 7 godz., więc trudno było mi zaobserwować to o czym Ty piszesz. Natomiast miałem inny problem, zwis przy próbie wprowadzenia w biosie ochrony przed wzrostem temperatury, poradzono mi wymianę wentyla bądź podpięcie pod zasilanie z kabelka, cytat z serwisu:
            "niektóre urządzenia powodują zakłócenia w działaniu mostków pomiarowych".
            Wciąż nie wiem co powoduje problem z ustawieniami USB:
            http://twojepc.pl/boardPytanie8814.htm
            to tyle

            Najlepszym sposobem zamawiania
            piwa jest powiedzenie: Ubik

            1. Przecztaj.... , Star Trek 27/11/01 14:31
              dokładnie-problem wystepuje gdy komp jest WYŁĄCZONY powyżej 7 godzin i się go włączy........

              1. a ha , RoBakk 27/11/01 14:38
                :)))
                nie zauważyłem
                ;)

                Najlepszym sposobem zamawiania
                piwa jest powiedzenie: Ubik

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL