Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
RECENZJE | Do trzech razy sztuka - MSI 925XE Neo Platinum
    

 

Do trzech razy sztuka - MSI 925XE Neo Platinum


 Autor: Lancer | Data: 21/04/05

Do trzech razy sztuka - MSI 925XE Neo PlatinumPostęp i dynamiczny rozwój rynku IT skutkuje niesłuchanie szybkim starzeniem się sprzętu. To co jeszcze ledwie chwilę temu było nowością szybko powszednieje, by niedługo później odejść do lamusa.

Niespełna rok temu zadebiutował wysokowydajny chipset Intela i925X. Po kilku miesiącach produkt poddano liftingowi. Gigant odświeżył rodzinę układów sterujących wprowadzając wersję i925XE. Niewiele musieliśmy czekać i pojawił się następca tych wyrobów - układ sterujący i955X. Ta najnowsza konstrukcja dopiero wkracza na rynek i na chwilę obecną chwilowo jest produktem egzotycznym.

Osoby zainteresowane budową platformy opartej o produkty Intela stają przed dylematem - czy wybrać znane i sprawdzone rozwiązanie dostępne od zaraz i oferowane przez wielu producentów płyt głównych, czy też czekać na pojawiające się dopiero nowe jaskółki. Czekać na nowe trzeba będzie przynajmniej kilka tygodni, a dodatkowo jak to zwykle bywa: nowości ceną nie grzeszą. Alderwood jest i czeka na nabywców, a powiedzmy sobie szczerze - chip i925XE to układ nowoczesny, wydajny i podatny na podkręcanie, który przez długi jeszcze czas będzie doskonałym wyborem.

Dwóm wyrobom opartym o ten chip już dane było zapoznać się czytelnikom naszego vortalu. Tym razem w krótkim artykule przedstawię kolejnego zawodnika. Zapraszam do zapoznania się z możliwościami płyty MSI 925XE Platinum Edition.
     Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Do trzech razy sztuka - MSI 925XE Neo Platinum
 
 » MSI 925XE Neo Platinum
 » Testy wydajnościowe
 » Podkręcanie
 » Podsumowanie
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu
 
    
K O M E N T A R Z E
    

  1. No ja czekam na testy Venice (autor: Ament | data: 21/04/05 | godz.: 12:54)
    na NF4

  2. Nowości ceną nie grzeszą? (autor: Piwomir | data: 21/04/05 | godz.: 13:06)
    Cóż... chyba inaczej pojmuję pojęcie "grzeszenia ceną" :-)

  3. MSI925XE (autor: JaroFCB | data: 21/04/05 | godz.: 14:54)
    Troche dziwne te oceny w innych magazynach nie powiem jakich jesli chodzi o wydajnosc to ta plyta byla na rowni z produktem Asusa i Abita a nawet oceniali ja wyzej!! mam te płyte i powiem ze płyta jest przyzwoita bo cena tego cacka jest bardzo atrakcyjna -tak jak napisaliscie-bardzo stabilna-jestem tylko ciekaw czy chipset 925xe obsłuzy procesory dwurdzeniowe -bo na ten temat sa rozne opinie-moze ktos z was wie?? aha czy ktos wie czy mozna spac 4 Dyski twarde w Raid 0 na mostku ich6r??

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2020, TwojePC.PL