Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
T E K S T Y
    


  Infosystem 2001 - relacja z targów

Infosystem 2001 - relacja z targów  Popeye
 27/04/01
Tydzień temu wraz z przyjaciółmi postanowiłem, że wybierzemy się na Międzynarodowe Targi Poznańskie Infosystem 2001. Szybko więc załatwiliśmy sobie zwolnienie z całego dnia i ochoczo czekaliśmy na ten moment. Spodziewaliśmy się obejrzeć nowinki techniczne, ciekawe zastosowania teleinformatyczne oraz interesujące oprogramowanie, niestety z przykrością muszę stwierdzić, że srogo się zawiedliśmy. Po pierwsze w tym roku wystawców było jak na lekarstwo (najprawdopodobniej było to spowodowane równolegle trwającymi targami w Holandii), po drugie firmy, które już zdecydowały się przyjechać pokazały naprawdę skromny asortyment, nie wspominając już, że na targach nie było żadnej premiery nowego urządzenia, czy programu. Nie dziwne więc, że bardzo mało ludzi w tym roku odwiedziło wystawę, oraz że wielu osobników bardziej interesowały nieprzeciętnej urody hostessy (tutaj pozdrowienia dla Val_niętego, Geralta, Małego, Tatara oraz Jędrasa).

Kliknij na obrazek, aby zobaczyć jego dużą wersję. Kliknij na obrazek, aby zobaczyć jego dużą wersję. Kliknij na obrazek, aby zobaczyć jego dużą wersję.

Najciekawiej zaprezentowała się firmy Apple oraz Action (odpowiedzialna za dystrybucję między innymi produktów firmy Creative) rozprowadzające sprzęt komputerowy na terenie kraju. Ta pierwsza oczywiście zaprezentowała swój sztandarowy produkt iMaci, a oferta to adresowana była głównie do szkolnych pracowni (na stoisku można było pobawić się tym sprzętem). Firma Action natomiast zaimponowała ilością wystawionego sprzętu (głownie monitory z wyświetlaczami LCD). Bardzo się zdziwiłem, gdy postanowiłem zwiedzić stoisko firmy AMD, otóż szanowny Pan strażnik poinformował mnie, że "ta część hali jest niedostępna dla ZWYKŁYCH zwiedzających". Na targach można było także zobaczyć bogatą ofertę Laptopów (Gericom, Aristo), słuchawki do Voice over IP (Chillicom), obudowy, oraz akcesoria komputerowe (SunnyLine). Sporą sumę pieniędzy w promocję swoich produktów zainwestował Intel zatrudniając Krzysztofa Hołowczyca do prezentacji swoich osiągnięć.

Kliknij na obrazek, aby zobaczyć jego dużą wersję. Kliknij na obrazek, aby zobaczyć jego dużą wersję. Kliknij na obrazek, aby zobaczyć jego dużą wersję.

Równolegle z targami Infosystem odbywały się targi Multimedia (głównie nastawione na program promowania skomputeryzowanej szkoły) oraz Poligrafia (przerażający smród farby drukarskiej).

Kliknij na obrazek, aby zobaczyć jego dużą wersję. Kliknij na obrazek, aby zobaczyć jego dużą wersję. Kliknij na obrazek, aby zobaczyć jego dużą wersję.

Już od kilku lat daje się zauważyć, że z roku na rok wystawia się coraz mniej firm, jeśli taka tendencja się utrzyma, to w przyszłym roku będziemy podziwiać ofertę zaledwie kilku wystawców.

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2023, TwojePC.PL