Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 15 września 2020 
    

Gorąca wyprzedaż w WHOkeys: Windows 10 PRO OEM za 50zł, a Windows 10 Home za 58zł!


Autor: Wedelek | źródło: Artykuł sponsorowany (reklama | 23:14
Za nami premiera nowych kart graficznych od Nvidii, a przed nami debiut Radeonów z rodziny Big Navi i kolejnej generacji Ryzenów. Nie da się więc ukryć, że będzie się działo. Dla wielu jest to wyśmienity moment na zmianę wysłużonego sprzętu na nowszy, o wiele wydajniejszy niż ten dotychczas posiadany. W pogoni za nowościami lub sprzętem z poprzedniej generacji, ale w atrakcyjnej cenie często zapominamy o wymianie oprogramowania. Tymczasem aby cieszyć się w pełni z nowego zakupu potrzebujemy aplikacji, które są w stanie wykorzystać jego potencjał. Dla wielu absolutnym minimum będzie tu najnowszy Windows 10, oraz pakiet Office, które niestety w sklepie producenta kosztują nie mało.

Na szczęście żyjemy w czasach, w których o klienta konkurują dziesiątki różnych podmiotów, kusząc potencjalnych nabywców atrakcyjną ceną oferowanego towaru. Obejmuje to również sferę programów użytkowych, a jednym ze sklepów, które sprzedają aplikacje od Microsoftu w bardzo korzystnych cenach jest WhoKeys.

Firma ta cyklicznie organizuje spore przeceny, w ramach których możemy zakupić klucz licencyjny na wybrane przez siebie oprogramowanie za ułamek ceny, którą w oficjalnej dystrybucji detalicznej życzy sobie producent. W ramach zawieranej transakcji otrzymujemy ciąg znaków, które należy wpisać w pobranym osobno instalatorze, a następnie przypisać tak pozyskane oprogramowanie do swojego konta Microsoft. Przez to pierwsza instalacja trwa nieco dłużej, ale za to w przypadku konieczności reinstalacji nie musimy już podawać ponownie klucza licencyjnego, bo ten jest już przypisany do naszego konta.

Aktualnie oferta WhoKeys obejmuje następujące promocje: 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.