Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Piątek 30 października 2020 
    

Halloweenowa promocja w WHOkeys - Windows 10 PRO OEM za jedyne 50zł!


Autor: Wedelek | źródło: Artykuł sponsorowany (reklama) | 18:01
(1)
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że niebawem może nas czekać kolejny lock-down, a wraz z nim konieczność zmiany trybu pracy na zdalny. Dla wielu oznacza to kupno dodatkowego sprzętu - fabrycznie nowego, lub używanego, a w ślad za tym również i oprogramowania. Absolutnym minimum jest tutaj Windows 10 oraz pakiet Office, które podobnie jak komputer można kupić w jednym z kilkuset sklepów internetowych. Część sprzedawców oferuje na swoje produkty solidne obniżki cen, dzięki czemu nie musimy wydawać na oprogramowanie przysłowiowego majątku. Jednym z takich sklepów jest znany Wam doskonale Whokeys.

Jest to sprzedawca oferujący klucze aktywacyjne, które należy podać w instalatorze ściągniętym wprost ze strony producenta. W przypadku aplikacji Microsoftu wiąże się to z automatycznym powiązaniem oprogramowania z wybranym kontem na stronie Microsoft.com. Ma to swoje zalety. Przykładowo nie musimy pamiętać kupionego kodu, a dostęp do instalatora otrzymujemy bezpośrednio po zalogowaniu na konto.

Poza tym Whokeys często oferuje na swoje produkty dodatkowe obniżki, dostępne po wpisaniu specjalnego kodu promocyjnego, co robimy na etapie finalizacji zamówienia. Obecnie jest to TW25, który pozwala obniżyć cenę o dodatkowe 25%. Można go zastosować do następujących pozycji:
Na tym oczywiście lista ciekawych ofert się nie kończy. Warto chociażby rzucić okiem na Halloweenową wyprzedaż, w ramach której można taniej nabyć między innymi pakiet Age of Empires II i III (odświeżona wersja), Aomei Partition Assistant Professionall + Backupper Professional, czy FIFA 21 + punkty do FUTa w ilości 2200. Szczegóły dostępne TUTAJ.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. ... (autor: djXone | data: 31/10/20 | godz.: 17:24)
    Szukam pewnej oferty na office 2019, czy można im zaufać, bo te z allegro przestają działać po losowym czasie

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.