Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Środa 23 grudnia 2020 
    

Świąteczna oferta Whokeys: Windows 10 PRO OEM za jedyne $13


Autor: Wedelek | źródło: Akcja promocyjna (reklama) | 23:40
Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas w którym spotykamy się z najbliższymi i obdarowujemy prezentami. Czasami są to niewielkie upominki, a czasami prezenty na tzw. „wypasie”. Być może część z Was znalazła w tym roku pod choinką nowy komputer PC lub upragnione komponenty do ulepszenia tego już posiadanego. Jeśli tak, to całkiem możliwe, że będziecie chcieli wyposażyć się również w dedykowane oprogramowanie w postaci programów użytkowych i oczywiście gier. W takim przypadku warto zainteresować się ofertą sklepu Whokeys, który cyklicznie oferuje srogie przeceny swojego asortymentu.

Wspomniany sklep zajmuje się dystrybucją kluczy aktywacyjnych dla cyfrowej wersji oprogramowania, głównie użytkowego. To jest nam dostarczane drogą mailową wraz z linkiem do instalatora pobieranego wprost ze strony producenta. Zazwyczaj podczas pierwszej instalacji zakupione aplikacje są na stałe przypisywane do naszego konta i dzięki temu nie musimy nigdzie przechowywać zakupionego klucza. Jest to więc bardzo wygodna forma dystrybucji.

Jedne z największych obniżek w sklepie WhoKeys dotyczą aplikacji firmy Microsoft, których cenę można dodatkowo obniżyć za pomocą kodu TW25. Podajemy go na etapie finalizacji zamówienia, co prowadzi do redukcji ceny o kolejne 25%. Co ważne kod ten łączy się z innymi promocjami.

Aktualnie można go zastosować do następującego oprogramowania:
 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.