Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Piątek 19 lutego 2021 
    

Kup Windowsa 10 Pro OEM (1PC) za $14.50


Autor: Wedelek | źródło: Akcja promocyjna (reklama) | 18:01
(2)
W tym roku zima uderzyła z całą siłą, zaskakując nie tylko drogowców. Aura nie sprzyja długim spacerom, a z uwagi na pandemię nie mamy zbyt wielu opcji na spędzenie wolnego czasu. Z tego też powodu wielu graczy postanowiło wykorzystać ten moment do uszczuplenia rosnącej z czasem „kupki wstydu” i nadrobienia zaległości. No ale jak tu cieszyć się nowymi produkcjami na leciwym już sprzęcie? Jasnym jest, że trzeba go zastąpić czymś nowym. No a skoro kupujemy już nowy komputer, to warto też wyposażyć się w nowoczesne oprogramowanie. Najlepiej jak najniższym kosztem. Tu z pomocą przychodzą nam pośrednicy tacy jak sklep Whokeys.

W jego ofercie znajdziecie nie tylko całe potrzebne oprogramowanie, ale i kilka fajnych gier. Oczywiście wszystkie te pozycje nabędziecie w dużo niższej cenie niż gdybyście kupowali bezpośrednio od producenta. Warte uwagi są szczególnie aplikacje firmy Microsoft, których już i tak niską cenę możemy dodatkowo obniżyć za pomocą specjalnego kodu TW25. Wpisujemy go na etapie finalizacji zamówienia zmniejszając cenę końcową o dodatkowe 25%.

Wszystkie pozycje dostępne w ofercie Whokeys są dostępne jedynie w formie cyfrowej, a przedmiotem transakcji jest klucz aktywacyjny, który otrzymujemy drogą mailową. Sam instalator należy pobrać osobno wprost z serwerów danego producenta – szczegółową instrukcję wraz z linkiem dostajemy na podanego w zamówieniu e-maila. Zazwyczaj podczas pierwszej instalacji jesteśmy proszeni o zalogowanie się na dedykowane konto, do którego zostaje przypisana licencja powiązana z otrzymanym kluczem. Dzięki temu w przyszłości nie musimy już nigdzie podawać otrzymanego od Whokeys ciągu znaków, a link do instalatora pojawia się na liście posiadanych przez nas aplikacji. Jest więc nie tylko tanio, ale też prosto i wygodnie.

Aktualnie dodatkową promocją objęte są następujące aplikacje:
 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. uwaga (autor: myszon | data: 20/02/21 | godz.: 14:10)
    na tej stronie nie kupicie licencji do Windowsa/Offica a jedynie klucz. Sam klucz jest gówno warty. Takie same klucze na Allegro są po 5zł a z keygena za darmo.

  2. "Dziwne" to całe Whokeys (autor: Majster | data: 20/02/21 | godz.: 18:00)
    Whokeys - jak nie kopertki, serduszka, to teraz znowu "zielona gorczyca" lub inne roślinki. Ale wymyślają chłopcy i dziewczynki. Tego typu obrazki pokazują to samo, co już było w 1993 roku - w grze SuperFrog.

    https://i.imgur.com/DWtsfOP.jpg

    Panowie, wyczuwacie w tym momencie podobnego niuansa? Tak jak np. Lotto i inne zdrapki, w których ludzie są oszukiwani w postaci przyszłej wygranej.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.