Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Piątek 16 kwietnia 2021 
    

Windows 10 Pro OEM poniżej $14, a Office 2019 Pro Plus za $42


Autor: Wedelek | źródło: Artykuł sponsorowany | 18:21
Ostatnio wszystko wokoło robi się coraz droższe. W szczególności dotyczy to tych produktów, które mają w sobie jakieś mikroprocesory czy inne układy scalone. Jak to zwykle w życiu bywa przyczyn takiego stanu rzeczy jest kilka, a problemu nie da się szybko rozwiązać za pomocą trywialnych środków. Jedyne co my, konsumenci możemy w tej sytuacji zrobić, to grać na tzw. „przeczekanie” odkładając zakup na później. Oczywiście zakładając, że możemy sobie na to pozwolić, a sam zakup nie jest z kategorii pilne. Na szczęście dotyczy to tylko produktów fizycznych, bo już oprogramowanie możemy dość łatwo pozyskać niższym kosztem.

Tutaj w grę wchodzi nie tylko zakup tzw. „używki”, ale też różnego rodzaju promocje, którymi kuszą nas niezależni sprzedawcy detaliczni. W przypadku oprogramowania jest bowiem tak, że koszt wytworzenia jest w większości stały, a przygotowanie kolejnej kopii, którą można sprzedać to groszowy wydatek.

Jednym ze sklepów, który sprzedaje oprogramowanie po znacznie obniżonych cenach jest WhoKeys, a największymi zniżkami są tu objęte zazwyczaj aplikacje firmy Microsoft. Ich cenę można dodatkowo obniżyć wprowadzając na etapie finalizacji zamówienia kod TW25. W ten sposób z finalnej ceny ucinamy dodatkowe 25%. Samo oprogramowanie jest dystrybuowane w formie cyfrowej, więc klient otrzymuje jedynie klucz aktywacyjny i link do instalatora. Podczas pierwszej instalacji zakupiony produkt jest wiązany ze wskazanym kontem Microsoft, dzięki czemu nie musimy przechowywać nigdzie klucza ani linku do instalatora - ten można w dowolnym momencie pobrać bezpośrednio ze strony producenta. Szybko i wygodnie.

Jeśli temat Was zainteresował, to poniżej znajdziecie linki do aktualnych promocji wraz z obowiązującymi w momencie pisania tego artykułu cenami:

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.