Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Piątek 2 lipca 2021 
    

Wakacyjna promocja w WkoKeys: Windows 10 Pro Oem za $14


Autor: Wedelek | źródło: Artykuł sponsorowany (reklama) | 18:01
Mimo upływu kolejnych miesięcy ceny sprzętu wciąż pozostają na nienaturalnie wysokim poziomie. Przez to zakup nowego komputera lub modyfikacja istniejącego zestawu są znacznie droższe niż być powinny. Do tego musimy borykać się z notorycznymi brakami magazynowymi najpopularniejszych podzespołów i ogólną „biedą” w niskich i średnich segmentach rynku wynikającą z faktu, że producenci próbują nasycić rynek przede wszystkim droższymi modelami z wyższą marżą, traktując resztę po macoszemu. Biorąc to wszystko pod uwagę nie powinien nikogo dziwić fakt, że wiele osób chce zaoszczędzić na tych elementach, na których jest to możliwe.

Wśród nich można wyróżnić między innymi oprogramowanie użytkowe. Zwłaszcza, że w przypadku aplikacji można zdecydować się na w pełni cyfrową kopię, która nie ma ograniczeń fizycznych produktów i może być szybko i tanio powielana oraz dystrybuowana. Z cechy tej korzystają sklepy takie jak WhoKeys, które oferują swoim klientom dostęp do najpopularniejszego oprogramowania za dużo niższą kwotę niż gdybyśmy kupili fizyczny nośnik w sklepie. Przy tym sam proces zakupu i instalacji jest bardzo szybki, bo kupujący dostaje wybrany produkt drogą mailową. Są to de facto klucz aktywacyjny i link do strony producenta, skąd można pobrać dane oprogramowanie.

W przypadku WhoKeys najbardziej opłaca się kupować oprogramowanie od Microsoftu, którego już i tak niską cenę (po obniżce) możemy dodatkowo zmniejszyć poprzez wpisanie na etapie finalizacji zamówienia kodu TW25.

Aktualnie taką procedurę można zastosować do następującego oprogramowania: 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.