 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » AfiP 06:26 » XepeR 06:23 » Wedelek 06:10 » Kenny 06:03 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07

Dzisiaj przeczytano 33824 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Usuwanie plików w Win98SE , atay 13/06/02 22:09 Chodzi o to, że gdy usuwam pliki (dowolne, im więcej tym gorzej) to po usunięciu system mi wiesza "eksploratora" na jakieś 20 sek. Nie wiem czego może to być wina, może Norton Protected Recycle Bin, ale jak kiedyś miałem to chodził bez zarzutu._- Atay -_ - Więc mogę powiedzieć tak....... , fatal 13/06/02 22:51
to jest wina pakietu NORTONA !!!! Dokładnie chodzi o właśnie Racycle Bin !!!!!!!!!!! Chodzi o to, że pakiet Nortona "wyszukuje" zaginione plili, i je dołącza do katalogu Norton Recycle Bin! Więc, gdy usuwasz dużą liczbę plików, to Norton Recycle Bin "nadzoruje" usuwanie plików! Więc, nie bądź zaskoczony, że "wiesza" Ci się Explorer.exe !!!!!!!!!Nikt nie jest samotnym mając ......
gumową kaczuszkę ;) - A może nie do końca , Yorg 14/06/02 01:42
no bo ja u siebie nie mam nic ze stajni Nortona, a objawy są podobne - tzn. jeżeli usuwam pliki z pominięciem kosza, to aktualnie otwarte okienko nie reaguje przez jakiś czas (ale moge swobodnie wejść do Menu Start i z tamtąd odpalić cokolwiek).GG: 1706185
lub komórka :)
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|