Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32

 Dzisiaj przeczytano
 44287 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

maly powazny probl z win 2000 , cobrajas 13/11/02 14:46
Przejżałem 3 miesięczną historię i nie udało mi się znależć podobnych problemów... z win2000
1. podczas instalacji ssytem o którym słyszałem tak wiele dobrego zatrzymuje się i kredki... restarty nic nie dają ... sprzęt to Abit Kt7, ATI All in Wonder , 256 ram , SB standardzik Dureń 650. Początkowo wydawało mi się że to Ati mi miesza w systemie więc wymieniłem ją na S3Trio i to samo. Wyciągałem wszystkie podzespoły efekt wciąż ten sam:( Pomyslałem ze moze Ram\'y wiec zaczalem kolejno je wyciagac i znoff bez skutku. Czy Win200 nie lubi Abita kt7??? Czy ktos ma ten syst. na KT7? Jak ma to przeskoczyc??
Ciekawostką może byc to: pewnego razu wziąłem HDD do pracy i na płycie (SIS+Celeron) zainstalowałem wina02. Podłączyłem w domu HDD do swego kompa, pozmienialem stery i sys. ruszyl. Pozostal jednak powazny probl. z Ati, ponieważ grafika dziala natormiast zadne najnowsze stery nie pomagają w uruchomieniu TV które jest na pokladzie ATI (chip Theater) :((( wiec dalej win 2000 nie jest dla mnie tym naj syst. poniewaz \"gorszy\" 98 bez zadnych bóli się instaluje i śmiga ... sorki za dluugiego posta ...:) moze macie jakies sugestie???

  1. zrób bios na default , walczy 13/11/02 19:05
    może jakaś jedna konkretna opcja mu nie pasować

    ...brzydki jak noc ale za to nadrabia
    brakiem inteligencji...
    ...nie mam na nic czasu....

    1. aha , cobrajas 14/11/02 07:21
      oki

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL