Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 90444 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak odtworzyć film zapisany w formacie VCD (chyba długie). , OLD++ 14/08/03 17:08
Jak odtworzyć film zapisany w formacie VCD tzn. na płytce są następujące foldery EXT, MPEGAV, SEGMENT, VCD. Film zapisany jest w folderze MPEGAV nazwa pliku AVSEG01.DAT, text CD1.txt. Problem jest następujący: film trwa łącznie powyżej 55 min, a odtwarzacze BSPLAYER, ALLPLAYER, VPLAYER itd. odtwarzają 44:08 min z napisami, (pasek dochodzi do końca) potem film jest dalej odtwarzany lecz bez napisów (napisy mają 55 min). Czym to ogladnąć????

TPC Board -- Powinno być FWA Board

  1. programem do dvd , Kenny 14/08/03 17:15
    np PowerDVD

    .:Pozdrowienia:.

  2. OK a gdzie napisy??? , OLD++ 14/08/03 17:19
    Power DVD nie ma możliwości odtworzenia napisów.

    TPC Board -- Powinno być FWA Board

    1. na pewno jest jais plugin , Kenny 14/08/03 17:28
      ale nie powiem jaki bo nie uzywam :>

      .:Pozdrowienia:.

  3. Jak pliki są na dysku, , Ponczo 14/08/03 22:08
    to pliki dat nagraj najlepiej w nero na płytę VCD, później instalujesz np. Power DVD, wsadzasz do odtarzacza i oglądasz.

    -=|GG:1668081|=-

    1. A co z textem ?????? , OLD++ 14/08/03 22:26
      No właśnie.

      TPC Board -- Powinno być FWA Board

  4. tiaaaa , Tummi 15/08/03 01:21
    .dat leci na hdd, zmieniamy na .mpg i lecimy do plajerka (bsplajer na przyklad),
    napiski normalnie.
    jesli to svcd, to elecard mpeg encoder instalujemy i zaczynamy tak jak sie moj post zaczyna ;-)

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL