Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 90450 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

czym odtworzyc plyte super video cd na kompie? , Banan 2/09/03 22:53
kolega zaciagnal mulkiem 2 wizerunki plyt. wypalil je i tu mamy (ja i on) klops: film nie chce sie odtwarzac. jest jakas mozliwosc? aa, system to XPek

  1. Bestplayer, power dvd? , PaszkfiL 2/09/03 23:00
    j.w

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

    1. nie rusza , Banan 2/09/03 23:06
      123

      1. hmmm moze brak kodeka do mpeg ? , PaszkfiL 2/09/03 23:10
        j.w

        o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

        1. i u mnie i u kumpla? , Banan 2/09/03 23:11
          wszystkie filmiki ida bez problemu, lacznie z video cd.

          1. skonczyly mi sie pomysly :) , PaszkfiL 2/09/03 23:13
            moze ktos inny przejmie paleczke ?

            o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

      2. a która wersja power DVD, , rkowalcz 3/09/03 06:34
        bo u mnie na PDVD 4 nie działa, a na PDVD 5 Tak.

  2. Moze pomoze... , Ar3cK 2/09/03 23:20
    ...Elecard - kodek... a moze plytki rabniete?... chodza jako obraz w np. Daemonie?...

    It's the Bright One, it's the Right
    One, that's Ar3cK...
    http://thesurrealist.co.uk/slogan

    1. dokładnie tak , bor@s 3/09/03 00:16
      http://www.elecard.com/download/

    2. kodekow elecarda lub ligos , krogulec 3/09/03 00:18
      to kolega moze szukac, jak juz otworzy ten film w PowerDvd lub WinDvd, bo te programy maja wbudowane kodeki do SVCD, tylko nie mozna w nich odtwarzac napisow z osobnego pliku. Mimo to spróbuj zainstalowac K-Lite Codec Pack, ktory pozwoli ci zainstalowac kodeki Ligos mpeg2 lub Elecard Mpeg2 i to chyba za darmo (normalnie za te kodeki trzeba zaplacic - teraz juz nawet za indeo trzeba placic :(

  3. W ostateczności , Marechi 3/09/03 00:55
    pozostaje "przekodowanie" na avi np. programem DRDiviX, znika wówczas także problem nakładania napisów.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL