Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38

 Dzisiaj przeczytano
 42447 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Do Admina (ale nie tylko) , m&m 25/09/01 13:13
Stesknilem sie za gielda ala pisikom, jest mozliwosc reaktywowania?

ps. a co mysla o tym boardowicze?

  1. Gielda powstanie ... , DYD-Admin 25/09/01 13:26
    ... tylko teraz redakcja TPC naczele z naszym Adminem mocno walczy nad wdrozeniem baz danych ... w przyszlym tygodniu powinno juz ruszyc... wtedy wrzucimy jeszcze wlasny system sond, potem pliki a nastepnie zajmiemy sie Gielda

    -- DYD

    1. No to fajosko , M@ryna 25/09/01 13:38
      trzy znaki...

      By Tina Von Trocki
      Fabryka Drewnianych Kaloszy Inc.

  2. tak! , JanoszW 25/09/01 13:50
    kupie komputer ok. P100 (plyta glowna, proc, RAM, karta graf, karta muz). Razem za 100 zl. Najlepiej z Wroclawia lub okolic.

    1. Ja mogę ci to pchnąc tylko , dida 26/09/01 13:19
      dopisz jedno zero i dostaniesz nawet p166mmx plus monit i takie tam - ale nie z wrocławia ;-)

  3. a ja kupie... , Setlerin 25/09/01 14:57
    Lamborghini Diablo SV najlepiej z okolic Sri Lanki, choc wchodzi w gre takze Urugwaj. Co do samego Diablo to najlepiej by przebieg mialo okolo 1 kilometra (droga z salonu), no i prosilbym kolor czarny, ewentualnie żółty, a jesli nie ma to z wielkim bolem (aaach. co za poswiecenie) kupie czerwone Diablo SV :( Acha! Cena: no chcialbym cos do 10 000 zł.

    :)))))))))))))))))))))))))))))

    Saol na saol, tus go deireadh. Ta muid beo... Go deo...

    1. Nie ma sprawy. , PKort 25/09/01 15:24
      Za 10 000 mogę ci coś takiego sprzedać. Wystarczy skala 1:72?

      Heavy Metal or no metal at all
      whimps and posers - Leave the Hall !!

    2. hih , JanoszW 25/09/01 15:30
      napisales ze Sri Lanki albo Urugwaju i zeby mialo przebieg 1km (droga z salonu). Gdzie ty w kocu mieszkasz?

  4. :)))))))))))) , Setlerin 25/09/01 23:35
    Ja? Afganistan ofkoz!!

    Saol na saol, tus go deireadh. Ta muid beo... Go deo...

    1. OJ Bin Laden Ładnie się tak ukrywać pod pseudonimem kolegi Setler-a , dida 26/09/01 13:17
      :o)))))))))))))

  5. bleeeeee.... nie mam za dobrych doswiadczen z gielda na pisikomie... , XCLONE 26/09/01 13:53
    zdazali sie zlodzieje i wyludzacze... DZIEKI - POSTOJE ...

    Pozdr.
    Artur S.

    The World HAS Changed..
    :P

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL