Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 13288 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy instalowac programy na innej partycji niz jest system ??? , pittek 26/04/04 18:44
Bo wlasnie tak zaczelem robic. Centralnie wszystko instaluje na innej partycji. Czy tak jest lepiej czy gorzej ? co o tym sadzicie? Bo jedna partycje 5GB NTFS przeznaczylem tylko na system i tylko on tam sobie siedzi.

  1. taaaaaak , el chupa 26/04/04 19:50
    ...

    *homo homini lupus est*

  2. Ja instlaluję na jednej , PKort 26/04/04 20:10
    partycji - w końcu większość programów i tak umieszcza informacje w katalogu Windowsa, więc rozdzielanie nie ma sensu.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    1. Dokładnie , DJopek 26/04/04 21:37
      Teraz większość programów ładuje masę bibliotek do katalogu windowsa itp więc IMO nie ma sensu kombinować. Poza tym głowica dysku ma bliżej bo EXEki i bliblioteki programów leżą "tuż obok" plików systemowych...

      Ja na innej partycji trzymam jedynie skrzynki pocztowe i konfiguracje do niektórych programów (TC, Foobar2k, Samurize itp).

  3. oczywiście :) , d-a-x 26/04/04 20:37
    ja np. mam tak:

    C:\ - WinXP - 3GB, system i swap 1GB
    D:\ - Programs - 3GB, programy
    E:\ - Media - Filmy, mp3 i zasysane pliki z osiołka i innych
    F:\ - Games - Gry
    G,H,I - po 5GB ( prywatne partycje, moja i 2 braci :) )
    J:\ - Temp - 10GB, Instalki i obrazy czekające do nagrania.


    O wiele łatwiej dbać o system i utrzymywać go w dobrej formie, defragmentacja robi się szybciutko, itp :) pozdr.

    Montuję bomby, jeżeli zobaczysz, że
    uciekam goń mnie!

    1. A ile masz dyskow , turzol 26/04/04 21:11
      ze tak spytam ? ;)

      trance addicted
      :B ::KX:: ::ASIO Otachan::

      1. jak w opisie :) , d-a-x 26/04/04 21:30
        no i zapomniałem napisać, że E:\ - Media ma 50GB a F:\ - Games 30GB :D pozdr.

        Montuję bomby, jeżeli zobaczysz, że
        uciekam goń mnie!

  4. Nie , Pinokio 26/04/04 21:41
    Większość razem z systemem. Dokumenty na innej, plik wymiany też. Gierki, zwłaszcza te pękate, na osobnej. Inne dyskożerne programy również.
    Ja akurat często robię kopię partycji systemowej Ghostem, więc mnie taki j.w. układ najbardziej odpowiada (na XP mam 4GB).

  5. ja trzymam większość razem , Master/Pentium 27/04/04 07:29
    podstawowe programy i system trzymam razem. Wygodniejsze przy robieniu obrazy. Gry i dane trzymam osobno.

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL