Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01

 Dzisiaj przeczytano
 2877 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Sprawdzenie zasilacza ATX , malcolm_x 13/11/04 19:28
Które przewody wychodzące z zasilacza ATX należy zewrzeć, aby sprawdzić, czy zasilacz jest sprawny?

Może są jakieś inne metody sprawdzenia zasilacza (bez miernika)?

  1. Spr.ATX , soker 13/11/04 20:12
    Trzeba zewrzeć we wtyczce (tej która idzie do płyty) dwa przewody: PowerOn - kabel zielony z dowolną masą - kabel czarny.
    inne: zielony i szary.

    Tolerancje napięcia:
    +5V +/- 5%
    -5V +/- 10% (jesli jest)
    +12V +/- 5%
    -12V +/- 10%
    +3,3V +/- 4%
    +5VSB +/- 5%

    CiviCUser

  2. Właściwie jest szybsza i mniej problematyczna metoda. , Mirosław 13/11/04 20:20
    Musisz zewrzeć zworkę przy zasilaczu głównym i wyłączyć prąd. Odczekaj minutę i włącz z powrotem sieć. Wciskaj Delete i wejdź do BIOSu. Tam wyłącz IDE Controllers. Wszystko powinno znów działać.Proste.

    1. czy aby odpowiedź ma jakikolwiek związek z pytaniem , szpieg Szoguna 13/11/04 21:25
      czy mogę prosić o wyjaśnienie jeśli tak?

      piwo ... hmmm - to pewnie się pije :)

    2. Miras co ty pierdo...lisz? , rapra 13/11/04 22:16
      ...

      1. Moralność podupada. , Mirosław 13/11/04 22:53
        Jestem nieco zażenowany, nie przywykłem do takiego tonu dialektyki.Ale jeśli Ci to odpowiada, to byc może skuszę sie na nieco bardziej frywolny ton, aczkolwiek wyjątkowo niechętnie.A więc... ekhm... ee... nnno... niestety... nic z tego, nie potrafię upaść aż tak nisko.

  3. Naturalnie, że ma. , Mirosław 13/11/04 21:52
    Kwestia biegłości w temacie. Jestem inżynierem informatykiem, prowadzę szkołę informatyczną o wysokim standardzie, jestem doskonale zorientowany w temacie.

    1. No nie, a ja myślałem że jesteś inteligentnym trolem... , fiber 13/11/04 21:57
      zawiodłem się... idę pić. Do jutra!

      Analiza uryny może wykazać chorobę
      jednostki, analiza urny chorobę
      społeczeństwa

      1. Nie warto. , Mirosław 13/11/04 22:00
        Powinieneś z tym skończyć. To Cię wykończy.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL