Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 10:19
 » cVas 10:17
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Artaa 09:04
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21

 Dzisiaj przeczytano
 32814 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Big problem z monitem. , maciell 14/12/04 23:38
Kiedys pisalem o moim problemie z 19 iyama tzn. 3 ryski na kineskopie. Tydzien temu gosciu znajomy podrzucil mi jakis srodek na zlikwidowanie tych rysek. Mial u siebie zrobic to samo bo mial tez taki problem z swoim monitem. Nie wiem co to za srodek takie rozowe bezwonne. Mial zadzwonic gdyby cos nie tak. Nie dzwonil wiec uznalem ze wszystko ok. Dzisiaj pelen zapalu wziolem sie za likwidacje tych rysek. 1 rysa rzeczywiscie zeszla wraz z jak sie domyslam powloka antyodblaskowa. Coz stwierdzilem ze no coz przelece caly ekran tym no i co sie okazalo ............mam full takich plam naje..... sie z 4 godzinny i calej sie nie da usunac no chyba ze ktos ma w rece polerke mi rece opadly z wyczerpania.Pisze to jako przestroge dla innych jak ktos wam cos takiego bedzie chcial dac to mu w r.... i kopa w rzyc.Chcialem lepiej mam gorzej ale ten gosciu bedzie mial dopiero jazdeczke tylko to mnie pociesza normalnie go zapierdo.... Pozdrawiam wszystkich piszac z chorego na tyfus monita. Sorry za bluzgi ale jestem wk.... na maksaa.

Historia jest wypisana na piaskach
Arrakis...

  1. też bym , m_aczo 14/12/04 23:50
    był gdyby ktoś mi taki numer odwalił...
    wyrazy współczucia!

  2. mialem neca 950fe z ryska i zrobilem jedna madra rzecz , bartek_mi 15/12/04 01:56
    do ktorej kazdy czlowiek jest zdolny...
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

    .
    .
    .... przywyczailem sie ;-)

    przykra sprawa z tym monitkiem :(

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL