Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » JE Jacaw 15:01
 » KHot 14:59
 » Fl@sh 14:58
 » Pietka 14:51
 » Endrioo 14:45
 » hokr 14:41
 » esteban 14:35
 » Sherif 14:34
 » Ament 14:28
 » gigamiki 14:22
 » dugi 14:18
 » Hitman 14:17
 » Wedelek 14:14
 » Master/Pe 14:12
 » ili@s 14:07
 » dulik 13:59
 » Dexter 13:59
 » AdiQ 13:51
 » wukillah 13:47
 » Robek 13:45

 Dzisiaj przeczytano
 33162 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Stery od optycznego a4tech powoduja blue screeny... , XepeR 30/12/04 10:00
Witam. Jest sobie myszka a4tech 8k (optyk, imitacja MX700, kosztuje 120zl i co tu duzo mowic optyka jest fatalna) ktora to pieknie smigala na WinXP SP1. Po instalacji SP2 zobaczylem piekny blue screen podczas wlaczania kompa. No nic, formacik i tak byl juz wskazany. Reinstall, SP2 i jade ze sterami. Dochodze do mychy, wkladam plytke, instaluje i reset (?!). Nie zdazylo sie nawet dokonca zainstalowac i "pyk" komp sie wylaczyl. Hmm... Podlaczylem jakas myche na PS2 i dziala ok, jak podlacze a4tech widze blue screeny przy starcie Windy (nie wiem co na nich pisze bo zaraz znika). Probowalem na zywca podlaczyc przy dzialajacym systemie i w momencie podlaczenia reset. Nowe stery z netu i to samo. Co dziwne samo odinstalowanie sterow nie pomaga, trzeba przelozyc myche do innego slotu USB zeby komp sie wlaczyl. Teraz mycha dziala bez sterownikow. No i coz mam poczac? Ktos spotkal sie z czyms takim?

  1. cos kojarze , biEski 30/12/04 10:13
    gdzies ktos ppisal o takim problemie kilka dni temu
    przeszukaj archiwum boarda twojepc albo frazpc bo na inne boary nie wchodze :)

    1. Heh , XepeR 30/12/04 10:20
      znalazlem :) http://twojepc.pl/boardPytanie85612.htm
      Dzieki!

      1. Kurka co za czary? , XepeR 30/12/04 10:29
        Na nowych sterach jednak dziala, pewnie poprzednio byly jakies pozostalosci po tych z plytki :)

        1. nie ma sprawy :) , biEski 30/12/04 12:43
          j.w

  2. klasyka , Master/Pentium 30/12/04 18:26
    dlatego już ich nie instaluję. A trzeba przyznać że nie rozumiem jak stery od peryferyjnego urządzenia (mysz) potrafią załatwić jądro NT ale jak widać potrafią.

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL