Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 9606 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

My first joke , Karaczan 27/11/01 23:17
Nie wiem czy bylo ale chyba nie.

Idzie Jaś i Małgosia przez las i Jaś mówi do Małgosi:
Małgosiu wsadź mi rękę w majtki.
Małgosia odmawia.
Małgosiu no wsadź mi rękę w majtki.
Po co?
No Małgosiu ładnie cię proszę.
No dobra - zgadza się Małgosia i wsadza mu te rękę w majtki a Jaś:
Cieple?
Cieple, cieple odpowiada Małgosia.
Duże?
Duże, duże mówi Małgosia.
Twarde?
Twarde, twarde potwierdza Małgosia a Jaś na to:
Kurwa jeszcze się nigdy tak nie zesrałem.

  1. w sumie mam lekka skleroze , ZRYTY_BERET 27/11/01 23:50
    ale chyba bylo
    poza tym ale macie te kawaly ash sie niedobrze robi
    BLE !

    ZRYTY_BERET = Zryty_Berecik

  2. To tera ja... , Riker 28/11/01 00:57
    Przychodzi żaba do lekarza
    - Co dolega?
    - Coś mnie jebie w stawie...

    Pozdrawiam
    Riker =/\=

    1. I jeszcze jeden , Riker 28/11/01 02:05
      Przychodzi Japonczyk na targ z owocami i warzywami, podchodzi do stoiska, i
      pokazując na banana pyta.
      - A cio to ?
      - Banan - odpowiada sprzedawca
      - Eeeeee..., u nias to baniany sia 5 razi wieksi......, a to cio????
      - Pomarancze - odpowiada sprzedawca
      - Eeeeee..., u nias to pomarancze tez sia 5 razi wieksi......, a to
      cio???? - pyta tym razem pokazujac na arbuza
      - A to jest kurwa groszek - odpowiada sprzedawca

      Pozdrawiam
      Riker =/\=

  3. Świetne :)))))))) , DJopek 28/11/01 21:03
    Wszystkie dobre :)))))

  4. no, chlopaki!!! , McKania 28/11/01 23:17
    toscie zarzadzilil! naprawde dobre kawaly!:)

    config: skóra, fura i coreDuo ;)

  5. a fe :) , GULIwer 29/11/01 11:43
    ale fajne :D

    I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL