Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
RECENZJE | Oclean Air 2 i Oclean Xpro - soniczne szczoteczki od Xiaomi
    

 

Oclean Air 2 i Oclean Xpro - soniczne szczoteczki od Xiaomi


 Autor: Wedelek | Data: 22/02/21

Podsumowanie

Tym razem rozbudowanego podsumowania nie będzie, bo też każdy ma inne preferencje i przyzwyczajenia, a w przypadku szczoteczek trudno o zerojedynkową analizę. Jeśli do tej pory nigdy nie korzystaliście z „soników”, to na pewno warto spróbować. Różnica będzie zauważalna już po tygodniu. Używając nomenklatury branżowej już samo "przejechanie" językiem po klawiaturze uzębienia po 2 minutowym myciu szczoteczką soniczną daje nam odczucie, że zęby są jak wypolerowane, a minimum czterominutowa sesje daje uczucie przyjemnego odświeżenia. Osiągnięcie podobnego uczucia w przypadku szczoteczek manualnych jest możliwe, ale znacznie trudniejsze. Przy tym samo szczotkowanie dzięki zastosowaniu ultradźwięków będzie skuteczniejsze. Atutem jest też możliwość dostosowania odpowiednich końcówek do naszych potrzeb bez konieczności wymieniania całej szczoteczki.

Model Oclean Air 2 warto wybrać jeśli zależy nam na prostocie działania i cichej pracy. Warto sobaczyć różnice na filmie jaki generuje dźwięk ten model szczoteczki w porównaniu do pozostałych modeli. To obecnie najcichszy model z rodziny Ocelan. Na pewno przypadnie do gustu dzieciom, oraz osobom wrażliwym na hałas. To też dobry wybór dla osób, które chcą spróbować nowszej technologii, ale nie są pewne, czy warto.

Jeśli chcemy więcej "bajerów", personalizacji ustawień, analizy mycia uzębienia, trybów pracy (czyszczenie, masowanie, etc) - wówczas warto przyjrzeć się bliżej modelowi Oclean Xpro. Informacje na wyświetlaczu i komunikacja z aplikacją przez Bluetooth pomaga nam na sprawne zarządzanie stanem jakości naszych zębów. Część z tych funkcji naprawdę się przydaje, inne są kompletnie nieprzydatne. Dlatego też wersję Xpro polecamy przede wszystkim wprawionym użytkownikom, którzy chcą wymienić obecny, wiekowy już egzemplarz na coś nowszego i lepszego, a nie chcą przy tym wydawać minimum 400 złotych na produkty konkurencji. Te są co prawda pod wieloma względami lepsze, ale nie jakoś zauważalnie. Na pewno nie na tyle ile wynosi wzrost ceny.

I pamiętajcie, myjemy rano i wieczorem. I oby dziury nas omijały... ;-)

poprzednia strona (Oclean Xpro - szczoteczka na wypasie)    -   następna strona (Podsumowanie)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Oclean Air 2 i Oclean Xpro - soniczne szczoteczki od Xiaomi
 
 » Rodzaje szczoteczek
 » Xiaomi Oclean - dobrze i tanio?
 » Oclean Air 2 - i oto nastała cisza
 » Oclean Xpro - szczoteczka na wypasie
 » Podsumowanie
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »