Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
RECENZJE | Recenzja szczoteczki sonicznej Oclean X Pro Elite
    

 

Recenzja szczoteczki sonicznej Oclean X Pro Elite


 Autor: Redakcja | Data: 07/04/21

Podsumowanie

Model Oclean X Pro Elite to kolejny etap w rozwoju szczoteczek sonicznych tej firmy i obecnie flagowiec. W przypadku tego produktu mamy bardzo solidne właściwości czyszczące, połączone z cichszym silnikiem i duża mocą wibrowania. Prosty, lecz bardzo wygodny i dobrze trzymający magnetyczny uchwyt ścienny poprawia łatwe przechowywanie szczoteczki, zaś bezprzewodowe ładowanie możliwe jest także z innych ładowarek lub bezpośrednio z telefonu posiadającego wsparcie ładowania wireless. Długi czas pracy na baterii sprawi, że ładowanie będzie zapewne konieczne raz w miesiącu.

Cechy znane z modelu Oclean X Pro, czyli współpraca z aplikacją i dostępny cały wachlarz trybów pracy i ustawień dopasowanych do naszych preferencji i wymagań. Jeśli lubisz analizować i monitorować proces poprawnego czyszczenia jamy ustnej, to ten model jest godny zainteresowania. Znajdziemy w aplikacji wnikliwe analizy, które strefy uzębienia były czyszczone i czytelne wskazówki, gdzie popełniamy błędy.

Szczoteczka Oclean X Pro Elite oferowana jest na platformie AliExpress.com w cenie US $59.99. Obecnie trwa promocja, że każdy kupujący otrzyma dodatkową główkę do zamówienia, ośmiu szczęśliwych kupujących otrzyma przesyłkę za darmo (obowiązuje 4-10 kwietnia), pięciu szczęśliwych kupujących otrzyma przesyłkę za darmo (obowiązuje 11-20 kwietnia). Dodatkowo każdy kupujący towar za ponad US $600 otrzyma za darmo smarfton Xiaomi M3 4 + 128G o wartości $169.

poprzednia strona (Szczoteczka w działaniu)    -   następna strona (Podsumowanie)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Recenzja szczoteczki sonicznej Oclean X Pro Elite
 
 » Oclean X Pro Elite
 » Szczoteczka w działaniu
 » Podsumowanie
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »