Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
RECENZJE | Recenzja Roidmi EVE Plus z dodatkowym zbiornikiem na kurz
    

 

Recenzja Roidmi EVE Plus z dodatkowym zbiornikiem na kurz


 Autor: Redakcja | Data: 23/04/21

Podsumowanie

Testowany odkurzacz pozytywnie sprawdził się w roli pomocnika domowego. Ma wydajne tryby sprzątania i w kwestii zbierania nieczystości na pewno może być godny polecenia. Do cyklicznego zbierania kurzu, taki sprzęt jest nieoceniony, bo ilości takich niby niewidocznych zanieczyszczeń zbiera się w mieszkaniach bez liku. Także posiadacze zwierząt, z których sypie się nieustannie sierść, docenią walory takiego sprzętu.

Zbiornik na kurz z ozonowaniem i usuwaniem nieprzyjemnych zapachów będzie przydatny, jeśli nie chce nam się własnoręcznie często opróżniać małego wewnętrznego pojemnika na kurz. Jednak wówczas dochodzi dodatkowy gabaryt, który stoi pod ścianą i nie jest aż tak dyskretny jak sam płaski robot. Kwestia mopownia w tym modelu to tylko taki mało sprawdzający się dodatek, a to z powodu małej wydajności - robot jedynie zwilża powierzchnie. Dozowanie wody i siła wycierania jest na niskim poziomie.

Jeśli chodzi o "inteligencję" naszego robota, to oczywiście zdarzają mu się pewne dziwne działania, robot potrafi się w jednym miejscu zawiesić na jakiś czas wykonując dziwne ruchy, i zawsze mógłby bardziej "myśleć" jak sprząta, ale summa summarum jest dobrze. Wydajna bateria starcza na długi czas sprzątania bez konieczności doładowywania.

Aplikacja daje nam sporo możliwości działania i zarządzania robotem oraz przede wszystkim wsparcie dla wielu map. Dodatkowo, po zapisie może być uaktualniania, a także możemy ją edytować na różne sposoby. Są jeszcze kwestie do poprawki, jak m.in. lepsze tłumaczenie, ale w większości jej działanie można ocenić pozytywnie. Można było też sprawniej rozwiązać kwestie wyboru aplikacji, aby można było jednocześnie pracować zarówno z roidmi cleaner, jak i z Xiaomi Home, żeby móc wybrać tą, która bardziej nam odpowiada.

Roidmi EVE Plus oferowany jest m.in. na platformie Aliexpress obecnie w cenie około 1670zł (kwiecień 2021). Darmowa wysyłka następuje z lokalnego magazynu i dociera kurierem w ciągu kilku dni.

poprzednia strona (Robot sprząta, pan odpoczywa)    -   następna strona (Podsumowanie)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Recenzja Roidmi EVE Plus z dodatkowym zbiornikiem na kurz
 
 » Roidmi EVE Plus ze stacją na kurz
 » Aplikacja roidmi cleaner lub Xiaomi Home
 » Robot sprząta, pan odpoczywa
 » Podsumowanie
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »