Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
RECENZJE | Recenzja OKI MB471dnW - kopiuj, drukuj, skanuj, faksuj
    

 

Recenzja OKI MB471dnW - kopiuj, drukuj, skanuj, faksuj


 Autor: Liluh | Data: 05/09/14

Recenzja OKI MB471dnW - kopiuj, drukuj, skanuj, faksujŻycie tzw. małych firm, to ciężki kawałek chleba. Co prawda, jednoosobową działalność gospodarczą można dzisiaj założyć nie wychodząc z domu, a nawet liczyć na pewne ulgi ale do pełni szczęścia droga jeszcze daleka. Zwłaszcza przy niepewnej sytuacji rynkowej. Nie na wszystko mamy wpływ, możemy natomiast zadbać o właściwe wyposażenie swojego miejsca pracy. A tutaj liczą się koszty, wydajność i szybkość działania. Czy urządzenie wielofunkcyjne OKI MB471dnW (występujące także pod krótszą nazwą OKI MB471W) posiada te cechy? Zapraszamy do lektury.

Wstęp i specyfikacja

Trochę nietypowo dla siebie, już na samym początku uderzam w poważne tony. Nie ma się jednak co oszukiwać - małe, a nawet średnie firmy swój byt opierają w dużej mierze na rozsądnym gospodarowaniu środkami. Dlatego od urządzeń biurowych powinniśmy wymagać niezawodności, wydajności i umiarkowania cenowego w przypadku materiałów eksploatacyjnych.

OKI MB471dnW to najnowszy model urządzenia wielofunkcyjnego ze średniej półki, przeznaczonego dla małych firm. Dokładnie rok temu, opisywaliśmy model MB451dn i mogę śmiało powiedzieć, że niewiele się od tamtej pory zmieniło.

Inna sprawa, że rzeczy do poprawy było niewiele, dlatego model 471 traktujmy jako swoistą aktualizację poprzedniego, a nie zupełnie nowy produkt.

Na początek garść faktów. Opisywana drukarka monochromatyczna to urządzenie ledowe trzeciej generacji (autorska technologia OKI), a nie laserowe. Oznacza to nieco prostszą budowę bębna, wysoką wydajność i zwiększoną szybkość drukowania. Przynajmniej tak ją reklamuje producent i na ile mogę ocenić, twierdzenie to wydaje się być zgodne z prawdą.

Opisywany model jest standardowo wyposażony w WiFi i tylko taka wersja dostępna jest na polskim rynku (wersję 451 sprzedawano też bez WiFi).


poprzednia strona (Wstęp i specyfikacja)    -   następna strona (Instalacja)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Recenzja OKI MB471dnW - kopiuj, drukuj, skanuj, faksuj
 
 » Wstęp i specyfikacja
 » Instalacja
 » Użytkowanie
 » Podsumowanie
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »