Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
RECENZJE | Recenzja klawiatury ROCCAT Isku Fx Multicolor
    

 

Recenzja klawiatury ROCCAT Isku Fx Multicolor


 Autor: Liluh | Data: 18/12/13

Recenzja klawiatury ROCCAT Isku Fx MulticolorNiemiecki przemysł to synonim solidności i niezawodności. Myśląc o technologii naszych sąsiadów zza Odry wyobrażamy sobie szykowne Mercedesy i BMW, porządne pralki czy lodówki. Czy podobnie jest ze sprzętem komputerowym? ROCCAT to niemiecka firma produkująca akcesoria gamingowe i chociaż ich najbardziej udanym wytworem są myszki serii Kone, nie gorzej radzą sobie z klawiaturami. Zapraszamy do recenzji ROCCAT Isku FX.

Wstęp

Założycielem firmy jest Rene Korte, były przedstawiciel firmy Razor na terenie Europy. Pewnego pięknego dnia, Rene - zapalony i przez pewien czas, profesjonalny gracz – doszedł do wniosku, że to co rynek oferuje graczom w zakresie profesjonalnych akcesoriów to zdecydowanie za mało. Odszedł więc od amerykańskiego producenta i wykorzystując zdobyte w biznesie (ale też przed komputerem) doświadczenie, założył własną firmę. I tak to się toczy.

Roccat, prowadzona przez graczy i dla graczy, stara się być podstawowym dostawcą sprzętu dla coraz prężniejszego rynku tzw. e-sportu. Mają własnych projektantów, każdy nowy produkt powstaje w oparciu o opinie graczy, a także badania, których celem jest maksymalna optymalizacja designu pod kątem obsługi.

Tyle słowem wprowadzenia. Dzisiaj zajmiemy się ich najnowszym dzieckiem, klawiaturą Roccat Isku FX Multicolor Gaming Keyboard, w skrócie Isku FX. Ponieważ jakiś czas temu opisywaliśmy podobny produkt od SteelSeries, za punkt odniesienia posłuży SteelSeries Apex Gaming Keyboard. Zaczynajmy.


poprzednia strona (Wstęp)    -   następna strona (Pierwsze wrażenia)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Recenzja klawiatury ROCCAT Isku Fx Multicolor
 
 » Wstęp
 » Pierwsze wrażenia
 » Sprawdzenie bojem
 » Podsumowanie
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »