Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
RECENZJE | Recenzja smartwatcha TicWatch Pro 3 GPS
    

 

Recenzja smartwatcha TicWatch Pro 3 GPS


 Autor: Adam | Data: 06/05/22

Nie tylko funkcje użytkowe

Oprócz stricte użytkowych funkcji TicWatch Pro 3 GPS nie zapomina też o aspektach wizualnych i rozrywkowych. Zegarek bez problemu radzi sobie z rozpoznawaniem lecących w tle utworów muzycznych, w czym pomaga mu aplikacja Shazam. Rozpoznane piosenki można potem bez problemu odtworzyć zarówno w Google’owym YouTubie jaki w Apple Music, a wszystko to z pozycji samego zegarka. Telefon w ogóle nie jest nam w tym celu potrzebny. TicWatch Pro 3 GPS bez problemu sprawdzi się też w roli urządzenia do odtwarzania podcastów. Aplikacji do tego celu znajdziecie w sklepie Play całkiem sporo - do wyboru, do koloru.

A jeśli w trakcie wojaży zabłądzicie czy zgłodniejecie, to za pomocą nawigacji (Google Maps) szybko znajdziecie interesujące Was miejsce, a następnie wyznaczycie do niego właściwą trasę. Zegarek poprowadzi swojego użytkownika jak po sznurku wszędzie tam, gdzie ten będzie chciał dotrzeć. A jeśli dodatkowo posiadacie wersję z modułem LTE, to ze wszystkich tych udogodnień możecie korzystać bez konieczności zabierania ze sobą telefonu. Poniżej zrzut ekranu zegarka wykonany z poziomu smartfona, mamy taką możliwość w aplikacji firmowej do smartwatcha.

Najnowszy zegarek od Mobvi jest na tyle wydajny, że da się też na nim zagrać w proste gry. Nie będzie to nic super skomplikowanego, od zwykły „zabijacz czasu”, ale mimo wszystko warto odnotować to jako miły akcent. Zwłaszcza, że oprócz prostych gier jak 2048 czy kostka Rubika możemy też pobrać między innymi Galaxię, klona kultowego Space Inwaders.

Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Recenzja smartwatcha TicWatch Pro 3 GPS
 
 » Mobvoi, technikalia, wykonanie i design
 » System i oprogramowanie
 » Funkcje dodatkowe
 » Nie tylko funkcje użytkowe
 » Opłacalność i podsumowanie
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »