Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
RECENZJE | Recenzja smartwatcha TicWatch Pro 3 GPS
    

 

Recenzja smartwatcha TicWatch Pro 3 GPS


 Autor: Adam | Data: 06/05/22

Opłacalność i podsumowanie

TicWatch Pro 3 GPS można aktualnie kupić na Amazonie za $299 i jest to kwota porównywalna do modelu Samsung Galaxy Watch 4, który w wersji z LTE w promocyjnej cenie kosztuje aktualnie około $279. W tej cenie dostajemy produkt o podobnym ekranie i funkcjonalności, ale z wyraźnie mniejszą baterią. TicWatch Pro 3 GPS będzie też wydajniejszy, przez co na papierze prezentuje się lepiej niż jego południowokoreański odpowiednik. Model Samsunga nadrabia jednak wygodą w użytkowaniu, a przynajmniej na początku. Interfejs jest tu bardziej intuicyjny, co dla wielu użytkowników może być decydujące. Cena w sklepach w naszym kraju oscyluje w okolicy 1100zł za model TicWatch Pro 3 GPS, pamiętajmy, że są nieco tańsze wersje testowanego modelu smartwatcha pozbawione np. GPS, jak również wersje droższa (chociażby model Ultra).

Po drugiej stronie barykady mamy z kolei kosztującego $350 Garmina Venu, który co prawda nie jest tak elastyczny jak TicWatch Pro 3 GPS, ale oferuje dłuższy czas pracy na baterii (5dni), ma moduł WiFi, a także kompas i czujnik kadencji oraz potrafi wykryć nieprawidłową pracę serca i śledzić zmiany wagi. Ma też bardziej przyjazny użytkownikowi interfejs i na dodatek często można wyhaczyć go na srogiej promocji. Ostatecznie więc wybór zegarka będzie się sprowadzać przede wszystkim do tego, ile chcemy na nasz nowy gadget wydać. Jeśli nie będzie to duża kwota, to TicWatch Pro 3 GPS jest jak najbardziej wart zainteresowania, natomiast w przypadku gdy możemy i chcemy wydać więcej warto rozejrzeć się w ofercie konkurencji.

Testowany smartwatch powinien przypaść do gustu aktywnym użytkownikom, którzy chcą mieć pod kontrolą zarówno swoje aktywności fizyczne, jak i sprawdzanie stanu snu. Wszelkie powiadomienia z wybranych komunikatorów i aplikacji, dostęp do maila, czy informacje o zaplanowanych spotkaniach będziemy mieć zawsze pod ręką. Mocne strony TicWatch Pro 3 GPS to solidne wykonanie, czytelny wyświetlacz oraz dobra wydajność pracy podczas użytkowania. Z kolei mnogość aplikacji do różnych zastosowań sprawia, że zegarek może zaoferować wiele funkcjonalności różnego typu.

poprzednia strona (Nie tylko funkcje użytkowe)    -   następna strona (Opłacalność i podsumowanie)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Recenzja smartwatcha TicWatch Pro 3 GPS
 
 » Mobvoi, technikalia, wykonanie i design
 » System i oprogramowanie
 » Funkcje dodatkowe
 » Nie tylko funkcje użytkowe
 » Opłacalność i podsumowanie
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »