Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
RECENZJE | Recenzja głośników Tronsmart Halo 100 w wersji stereo
    

 

Recenzja głośników Tronsmart Halo 100 w wersji stereo


 Autor: Adam | Data: 20/03/23

Budowa i design Halo 100

W kwestii designu najnowsze dzieło Tronsmarta bardzo mocno przypomina konkurencyjne głośniki od firmy JBL z serii Partybox. Producent postawił tu na względnie dobrej jakości materiały, wodoodporną obudowę (IPX6) wyposażoną w wygodną rączkę z ekoskóry. Obudowa jest wykończona matowym plastikiem, który dobrze eliminuje efekt palcowania. Metalowa osłona głośników na froncie zabezpiecza je przed ewentualnym mechanicznym uszkodzeniem. Na rączce producent dodał swój solidny logotyp w błyszczącej wersji. Z kolei na płaskim spodzie mamy cztery gumowe, płaskie nogi, dzięki czemu głośnik stoi stabilnie na powierzchni. Nie ma efektu gibania się na boki, w momencie kiedy stawiamy kolumnę na powierzchni. Poniżej galeria zdjęć z Halo 100, także przy obudowie MicroATX i innych kolumnach, dla lepszego zobrazowania skali urządzenia.


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)

Z przodu oprócz maskownicy zakrywającej membrany znajdziemy wkomponowane logo Tronsmarta oraz podświetlenie LED umieszczone w głośnikach średniotonowych oraz w subwoferze. Oświetlenie można personalizować, o czym będzie w dalszej części artkułu. Wszystkie przyciski sterujące trafiły na górę urządzenia. Przycisk od włączenia, podświetlania, SoundPulse (podbicie dźwięku przez EQ) oraz trybu stereo są podświetlane, co ułatwia manewrowanie po ciemku. Pozostałe przyciski nie są podświetlanie, a więc przycisk 'M' do aktywacji asystenta głosowego i zmieniania trybu pracy głośnika (Bluetooth, AUX, USB, microSD), przycisk '-' do ściszania, przycisk play/pauza (oraz funkcje do telefonu), przycisk '+' do zgłośnienia. Nie zabrakło funkcjonalności 'następny/poprzedni utwór' - do tego wykorzystujemy przyciski głośności (trzeba je dłużej przytrzymać).

Z tyłu głośnika znajdują się interfejsy w postaci USB-C, 5V1A wyjście USB (jako pamięć USB lub do ładowania urządzeń), AUX, reset i czytnika kart pamięci microSD. Złącze te przykrywa solidna gumowa zaślepka, dzięki czemu chroni przed dostaniem się do nich wody.







Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Recenzja głośników Tronsmart Halo 100 w wersji stereo
 
 » Tronsmart Halo, czym się je?
 » Budowa i design Halo 100
 » Podczas pracy, aplikacja i wnioski
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »