Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
RECENZJE | Recenzja głośników Tronsmart T7 30W (BT) w wersji stereo
    

 

Recenzja głośników Tronsmart T7 30W (BT) w wersji stereo


 Autor: Adam | Data: 28/02/24

Tronsmart T7 w działaniu

Odpalmy więc naszego Tronsmart T7 i sprawdźmy co z niego się wydobywa w pojedynkę, a co jeśli dołożymy drugi taki sam model. Po sparowaniu ze smartfonem warto pobrać dedykowaną aplikację Tronsmart. Z niej zrobimy aktualizacje firmware, a ty razem nie ma znajdziemy sterowania podświetleniem, które możliwe jest tylko z przyciskiem z obudowy. Z poziomu aplikacja można też ustawiać tryby equalizer, który zawiera predefiniowane ustawienia: Default, Deep Bass, Classical, Rock, SoundPulse oraz własne ustawienie basu, średnich i wysokich tonów. Generalnie warto mieć zawsze ustawiony włączony SoundPulse, inne tryby są niewiele warte uwagi. W aplikacji można też szybko przełączyć się między trybem, solo lub stereo (jeśli mamy dwa głośniki T7), sprawdzić poziom naładowania baterii oraz zmienić źródło dźwięku (Bluetooth lub microSD).

Pojedynczy głośnik T7 nie wspiera klasycznego stereo, lecz dźwięk jest emitowany w wielu kierunkach, rozchodzi się w zależności od położenia głośnika. Na pewno jeden głośnik nie nadaje się na zrobienie małej imprezy w domu, a tym bardziej na odsłuch na maksimum, do tych zastosowań ten model się nie sprawdzi. Zalecam słuchać do około 85% mocy, gdyż głośniej robi się nie przyjemnie dla ucha. Dźwięk jest zrównoważony, wysokie i średnie tony grają względnie czysto, a w porównaniu do T7 Lite mamy tutaj sporo więcej basu. Jeśli więc zależy Wam na bardziej na mocy/basie niż przenośności/lekkości, to lepiej wybrać T7 niż T7 Lite. Sprzęt nadaje się także do audiobooków i podcastów, jeśli zależy nam na cichym trybie (do usypiania) to można odpowiedni cicho ustawić.

Można także jednocześnie mieć podłączony jeden głośnik T7 do dwóch urządzeń, ale dźwięk będzie się wydobywał tylko z jednego urządzania w danym momencie (kiedy jedno ma pauzę a drugi gra i na odwrót).

Dodanie drugi głośnika już daje nieco lepsze efekty przy osłuchu muzyki stereo, zwłaszcza kiedy ustawimy sobie obie kolumny w odpowiednim miejscu. W tandemie już można pokusić się o zrobienie mini imprezy lub używać sprzętu jako przenośne źródło dźwięku dla filmów. Poprawia się sporo dynamika dźwięku. Poniżej zapraszam na prezentacje możliwości głośników T7 (w wersji solo i stereo) a także porównanie gabarytów z niedawno testowanym modelem T7 Lite.


Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Recenzja głośników Tronsmart T7 30W (BT) w wersji stereo
 
 » Design Tronsmart T7
 » Tronsmart T7 w działaniu
 » Podsumowanie
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »