Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy miejsce na Twojš reklamę
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
RECENZJE | Recenzja głośników Tronsmart T7 Lite 24W (BT) w wersji stereo
    

 

Recenzja głośników Tronsmart T7 Lite 24W (BT) w wersji stereo


 Autor: Adam | Data: 31/01/24

Tronsmart T7 Lite podczas odsłuchu

Odpalmy więc naszego Tronsmart T7 Lite i sprawdźmy co z niego się wydobywa w pojedynkę, a co jeśli dołożymy drugi taki sam model. Po sparowaniu ze smartfonem warto pobrać dedykowaną aplikację Tronsmart. Z niej zrobimy aktualizacje firmware, a także możemy sterować podświetleniem (trzy tryby: migająca impreza, głęboki oddech i karuzela), a w razie potrzeby je wyłączyć. Z poziomu aplikacja można też ustawiać tryby equalizer, który zawiera predefiniowane ustawienia: Default, Deep Bass, Classical, Rock, SoundPulse oraz własne ustawienie basu, średnich i wysokich tonów. Generalnie warto mieć zawsze ustawiony włączony SoundPulse, inne tryby są niewiele warte uwagi. W aplikacji można też szybko przełączyć się między trybem, solo lub stereo (jeśli mamy dwa głośniki T7 Lite), sprawdzić poziom naładowania baterii oraz zmienić źródło dźwięku (Bluetooth lub microSD).

Pojedynczy głośnik T7 Lite nie wspiera klasycznego stereo, lecz dźwięk jest emitowany w wielu kierunkach, rozchodzi się w zależności od położenia głośnika. Na pewno jeden głośnik nie nadaje się na zrobienie małej imprezy w domu, a tym bardziej na odsłuch na maksimum, do tych zastosowań ten model się nie sprawdzi. Zalecam słuchać do około 75% mocy, gdyż głośniej robi się nie przyjemnie dla ucha. Dźwięk jest zrównoważony, wysokie i średnie tony grają względnie czysto, basu za wiele nie usłyszymy, ale jest w miarę klarowny, jak dla swojej kategorii cenowej to ocena dobra. Nadaje się także do audiobooków i podcastów, jeśli zależy nam na cichym trybie (do usypiania) to można odpowiedni cicho ustawić.

Można także jednocześnie mieć podłączony jeden głośnik T7 Lite do dwóch urządzeń, ale dźwięk będzie się wydobywał tylko z jednego urządzania w danym momencie (kiedy jedno ma pauzę a drugi gra i na odwrót).

Dodanie drugi głośnika już daje nieco lepsze efekty przy osłuchu myzuki stereo, zwłaszcza kiedy ustawimy sobie obie kolumny w odpowiednim miejscu. W tandemie już można pokusić się o zrobienie mini imprezy dla dziecka lub używać sprzętu jako przenośne źródło dźwięku dla filmów. Poprawia się dynamika dźwięku. Poniżej zapraszam na prezentacje możliwości głośników T7 Lite a także porównanie gabarytów z niedawno testowanym modelem Halo 200.


Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Recenzja głośników Tronsmart T7 Lite 24W (BT) w wersji stereo
 
 » Budowa i właściwości Tronsmart T7 Lite
 » Tronsmart T7 Lite podczas odsłuchu
 » Podsumowanie
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »