Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
RECENZJE | Recenzja elektrycznej bieżni Xiaomi WalkingPad R1 Pro
    

 

Recenzja elektrycznej bieżni Xiaomi WalkingPad R1 Pro


 Autor: Redakcja | Data: 06/04/21

Podsumowanie

Jeśli chcemy podreperować swoją kondycję, bo nasza praca to głównie siedzenie przy komputerze, a pogoda w sezonie jesienno-zimowym nie zachęca do wychodzenia z domu, bieżnia może nam pomóc pozostać fit. Jej główne zalety to kompaktowa i składana budowa, dzięki czemu możemy ją łatwo przemieścić w inne miejsce oraz po złożeniu schować pod łóżkiem lub w szafie, o ile jej nie będziemy podnosić, bo to już wymaga sporo sił. Bardzo szybki montaż i prostota w obsłudze, doskonale sprawdza się w czasie pandemii do rekreacyjnego rozruszania kości podczas pracy zdalnej. Część pracy można nawet wykonać maszerując na bieżni, o ile odpowiednie biurko wstawimy sobie nad bieżnie w trybie automatycznym.

Aplikacja jeszcze wymaga nieco poprawy, zwłaszcza w kwestii integracji z innymi aplikacjami typu Google fit, czy Samsung health, aby móc monitorować więcej parametrów typu puls czy automatyczny pomiar wagi. Podstawowe funkcje podczas treningów mamy jednak zachowane, co pozwala nam analizować stan naszej aktywności na bieżni, w tym także postępy.

Bieżnia oferowana jest w sklepie Geekbuying.pl obecnie w promocyjnej cenie 2369 zł, zaś dodatkowo mamy kod rabatowy 7Q626SG4 obniżający cenę o 60zł. Warto zaznaczyć, że przesyłka dociera do nas kurierem w przeciągu paru dni, bez żadnych dodatkowych opłat. Gwarancja na produkt wynosi 24miesiące, a szczegółowym opis na temat gwarancji i zwrotów znajduje się na stronie sklepu tutaj i tutaj.

Mając bieżnie na podorędziu od teraz call'e nie będą już takie same, bo to będą walkingcall'e. A po pracy jak będzie ładna pogoda i obostrzenia pandemiczne pozowalą, lepiej skorzystać z parku, boisk, czy lasu, z uwagi na energooszczędność i bycie eko, bo jednak bieżnia zużywa dość sporo prądu, co pokazały nasze testy.

A więc do dzieła kanapowce!

poprzednia strona (W praktyce)    -   następna strona (Podsumowanie)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Recenzja elektrycznej bieżni Xiaomi WalkingPad R1 Pro
 
 » Wstęp
 » Bieżnia
 » W praktyce
 » Podsumowanie
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »