Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
RECENZJE | Recenzja obudowy SilverStone Kublai KL07
    

 

Recenzja obudowy SilverStone Kublai KL07


 Autor: Ulan | Data: 27/01/17

Podsumowanie

W sumie obudowa firmy SilverStone sprawia solidne wrażenie. Jakość użytych materiałów jest na wysokim poziomie, jest dobrze spasowana, nie ma żadnych miejsc gdzie można sobie przy montażu skaleczyć rękę. W sumie konstrukcja jest dobrze przemyślana (no może z wyjątkiem nieszczęsnego za krótkiego kabla audio do panelu przedniego). Jest to obudowa, którą można by nazwać legacy free czyli zrywającą z przeszłością (brak zatok 5.25 cala), dla jednych nie będzie to problemem, dla innych może być nie do zaakceptowania - kwestia gustów i priorytetów.

Osobiście lubię obudowy proste w wyglądzie pozbawione jakiś dziwnych wodotrysków, migających światełkami niczym bożonarodzeniowa choinka, w jakiś dziwnych kształtach i kolorach. Ta obudowa jest klasycznie czarna i prosta, a jednocześnie elegancka. Jednym się ona spodoba dla innych będzie bezwartościowa przez swoje ograniczenia (brak zewnętrznych zatok na napędy).

Na koniec warto powiedzieć, że po złożeniu gotowego komputera w tej obudowie okazał się on wyjątkowo cichy (cichszy od mojego prywatnego komputera opartego na obudowie Antec p280, który też do głośnych nie należy). Ciekawym dodatkiem wydaje się też złącze usb typu C, szkoda jedynie ze 3.0 a nie 3.1, ale z tym byłby problem o którym pisałem w artykule.

Obudowa SilverStone KL07 jest godna polecenia, z zastrzeżeniem że jej przyszły użytkownik zrezygnuje z korzystania z wewnętrznych napędów optycznych, zewnętrznych paneli sterowania, czy też czytników kart w zatokach 5.25 i 3.5 cala.


poprzednia strona (Wnętrze i montaż)    -   następna strona (Podsumowanie)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Recenzja obudowy SilverStone Kublai KL07
 
 » Wygląd zewnętrzny
 » Wnętrze i montaż
 » Podsumowanie
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »
 
  Sprzęt do testów dostarczyły firmy:

SilverStone      SilverStone