Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy miejsce na Twojš reklamę
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
RECENZJE | Recenzja tabletu FOSSiBOT DT1 z 8GB, wyświetlaczem 2k i baterią 11000
    

 

Recenzja tabletu FOSSiBOT DT1 z 8GB, wyświetlaczem 2k i baterią 11000


 Autor: Adam | Data: 04/02/24

FOSSiBOT DT1 w działaniu

Wbudowana pamięć o pojemności 256GB FOSSiBOT DT1 pozwala na przechowywanie dużej ilości plików, zdjęć, filmów czy aplikacji bez obaw o brak miejsca. Dla osób potrzebujących jeszcze większej przestrzeni, tablet obsługuje również karty pamięci microSD, umożliwiając rozszerzenie pamięci do 1TB. To doskonała opcja dla tych, którzy lubią mieć ze sobą pełną kolekcję multimediów.

Jedną z największych zalet FOSSiBOT DT1 jest jego imponujący akumulator o pojemności 11000mAh. Dzięki temu użytkownicy mogą korzystać z tabletu przez długi czas bez konieczności częstego ładowania. Zarówno podczas pracy, jak i rozrywki, bateria utrzymuje wydajność, co czyni FOSSiBOT DT1 idealnym towarzyszem podczas podróży czy długich dni pracy. Dodatkowo, tablet może służyć jako powerbank i zasilać np. telefon swoją energią.

Pamięć RAM w ilości 8GB możemy także programowo zwiększyć do 16GB (kosztem pamięci wbudowanej ROM), co przekłada się na szybkość pracy urządzenia przy dużej ilości uruchomionych aplikacji. Jeśli chodzi o procesor główny to jest tutaj MT8788 4 x Cortex-A73 CPU 2GHz + 4 x Cortex-A53 CPU 2GHz oraz chip Graficzny ARM Mali G72 MP3 700MHz. Jeśli chodzi o benchmarku to szału nie będzie, zobaczcie wyniki z 3DMark i Geekbench 6. Dla porównania smartfon Samsung Note 10 8GB RAM uzyskał w 3Dmark wynik 3751 Overall Score i 22,46 fps.

Osiągnięcie optymalnej wydajności w tabletach często zależy od efektywnej integracji sprzętu z oprogramowaniem. Ośmiordzeniowy układ MT8788 w połączeniu z 8GB RAM zapewnia całkiem płynną pracę nawet podczas bardziej wymagających zadań, takich jak edycja zdjęć czy uruchamianie wielu aplikacji jednocześnie. Obsługa tabletu jest względnie poprawna, choć trzeba się przyzwyczaić do środowiska i przycisków obsługi. Responsywność jest na akceptowalnym poziome. Gry oparte o nieskomplikowaną grafikę, typu Minecraft, Roblox czy Geometry Dash dadzą radę. Młodszy tester sprawdzając Geometry Dash narzekał trochę na responsywność (miał na myśli reakcje kliknięcia w tablet na podskok), wspominając że na Apple Ipad było lepiej. Nie można tutaj liczyć na jakieś zaawansowane moce w bardziej wymagających tytułach.

W kwestii YouTube, tutaj jakość obrazu jest bardzo dobra, jednak większość filmów klatkuje przy rozdzielczości 1080p (FullHD) i większej. Trzeba więc często robić zmianę do 720p, trochę szkoda że nie wyrabia w 1080p. Głośniki dają radę, bardzo nie kłują w uszy, choć basów za wiele nie ma. Działają w trybie stereo, jest ich ponoć cztery sztuki w tablecie a ich maksymalna moc do 2W.Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Recenzja tabletu FOSSiBOT DT1 z 8GB, wyświetlaczem 2k i baterią 11000
 
 » Design FOSSiBOT DT1
 » FOSSiBOT DT1 w działaniu
 » Konkluzja o FOSSiBOT DT1
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »