Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy miejsce na Twojš reklamę
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
RECENZJE | Recenzja tabletu FOSSiBOT DT1 z 8GB, wyświetlaczem 2k i baterią 11000
    

 

Recenzja tabletu FOSSiBOT DT1 z 8GB, wyświetlaczem 2k i baterią 11000


 Autor: Adam | Data: 31/01/24

Konkluzja o FOSSiBOT DT1

FOSSiBOT DT1 oferowany w cenie około 799zł, posiada właściwości przeznaczone dla niezbyt wymagających użytkowników jeśli chodzi o wydajność pracy urządzenia. Na uwagę i pochwałę zasługuje dobra jakość wyświetlacza, solidna obudowa dająca gwarancję wytrzymałości oraz pojemna bateria pozwalająca na długą pracę urządzania. Spora ilość pamięci RAM oraz pojemna pamięć masowa (i możliwość rozbudowy) przekładają się na responsywność pracy oraz spokój przy zapełnianiu tabletu dużą ilością pojemnych plików. Cieszy także sprawne odblokowywanie tabletu poprzez analizę twarzy. Z kolei aż dwa sloty na kartę SIM docenią ci, którzy planują korzystanie z tabletu również poza domem i chcą być zawsze online. Z minusów należy wspomnieć o braku w pełni wsparcia dla treści FullHD i wyżej w aplikacji YouTube oraz niezbyt wydajne właściwości dla gier z dużą ilością grafiki 3D.

Generalnie FOSSiBOT DT1 może by trafnym wyborem dla osób, które potrzebują niezawodnego urządzenia do pracy w trudnych warunkach, z uwagi na jego wzmocnioną obudowę, odporność na trudne warunki atmosferyczne (spełnia normy IP68, IP69K, jest odporny na kurz czy wilgoć). Może to przyciągnąć osoby pracujące w terenie, gdzie także można wykorzystać dwa sloty na karty SIM.

FOSSiBOT DT1 oferowany jest w sklepie geekbuying.pl w dwóch wersjach kolorystycznych obudowy (szary i pomarańczowy). Jest także wersja Lite tego modelu, w cenie 599zł posiadająca m.in. mniejszą ilość pamięci RAM (4GB). Pojawił się także model DT2 z m.in. większą ilością RAM (12GB), szybszym procesorem CPU i GPU a także Wi-Fi 6.

poprzednia strona (FOSSiBOT DT1 w działaniu)    -   następna strona (Konkluzja o FOSSiBOT DT1)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Recenzja tabletu FOSSiBOT DT1 z 8GB, wyświetlaczem 2k i baterią 11000
 
 » Design FOSSiBOT DT1
 » FOSSiBOT DT1 w działaniu
 » Konkluzja o FOSSiBOT DT1
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »