Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
RECENZJE | Recenzja yeedi vac 2 pro, robot z nowym systemem mopowania
    

 

Recenzja yeedi vac 2 pro, robot z nowym systemem mopowania


 Autor: Adam | Data: 05/10/22

Recenzja yeedi vac 2 pro, robot z nowym systemem mopowaniaDziś zapraszamy do recenzji najnowszego robota sprzątającego z zupełnie nową podejściem do mopowania od firmy yeedi, z którą już kilka razy spotkaliśmy się na naszych łamach testując ich produkty. Tym razem do testów trafił model yeedi vac 2 pro - wydajny robot odkurzający, zawierający zupełnie innowacyjny wibracyjny system do mopowania, naśladujący ruchy, które wykonujemy podczas ręcznego sprzątania. Do tego duża moc ssania 3000Pa, nowa technologia omijania przeszkód 3D, system rozpoznawania dywanów oraz pojemna bateria, to cechy wyróżniające ten model. Sprawdźmy więc, co sobą reprezentuje nowy członek i jednocześnie flagowiec rodziny yeedi.Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Recenzja yeedi vac 2 pro, robot z nowym systemem mopowania
 
 » Wstęp i wyposażenie
 » Budowa i wygląd
 » Aplikacja i działanie
 » Podsumowanie
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu
 
    
K O M E N T A R Z E
    

 1. ciekawa kwestia ten nowy mop (autor: f_zdzich | data: 5/10/22 | godz.: 14:58)
  pytanie czy długo pożyje taka wibracja i jaki byłby koszt wymiany takiego systemu? 2. dzięki za komentarz (autor: Adam-Redakcja | data: 7/10/22 | godz.: 08:57)
  na razie nie ma tego elementu w sprzedaży, być może z uwagi że produkt jest dość świeży
  a może odezwą się inni posiadacze robotów i podadzą, jakie cechy są dla niech najważniejsze przy pracy takich odkurzaczy?


 3. Miałem xiaomi (autor: P_M_ | data: 29/10/22 | godz.: 09:51)
  Pozbyłem się bo przygotowanie do odkurzania zajmowało zbyt dużo czasu. Teraz mam pionowy. Przy dzieciach lepiej się sprawdza.
  Jeśli chodzi o samo odkurzanie. Swietna sprawa. Nie sprząta tak dobrze jak mop, ale pozbiera jedodniowy kurz. W Krakowie to wiele daje. Brakowało drugiej zmiotki. Widziałem w akcji odkurzacz z dwiema bocznymi szczotkami i było lepiej.
  Apka xiaomi była wtedy chimeryczna i z internetem od upc nie banglało to dobrze. Parowanie było upierdliwe. Inne sprzęty nie miały z tym problemu.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2024, TwojePC.PL