Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
RECENZJE | Recenzja yeedi vac 2 pro, robot z nowym systemem mopowania
    

 

Recenzja yeedi vac 2 pro, robot z nowym systemem mopowania


 Autor: Adam | Data: 05/10/22

Podsumowanie

yeedi vac 2 pro to wydajny robot odkurzający o mocy ssania do 3000Pa dzięki czemu skutecznie wyciąga brud i drobny kurz zarówno z dywanów, jak i podłóg, zapewniając dobrą skuteczność sprzątania. Dużym plusem jest jego dokładność sprzątania, jak już znajdzie się w miejscu gdzie jest bród, to radzi sobie doskonale.

Wibrujący system mopujący jest dużo bardziej efektywny niż zwykłe ciągniecie za sobą szmatki. Jeśli ktoś dużo mopuje, warto pomyśleć nad takim rozwiązaniem. Trzeba tylko dokupić dodatkowe ścierki, gdyż w zestawie jest tylko jedna i dość szybko może się zużyć.

Na plus także trzeba wreszcie pochwalić producenta, że dodał możliwość tworzenia do trzech różnych map i szybkiego przełączania się między nimi. Posiadacze więcej niż jednej powierzchni użytkowej będą zadowoleni.

Z minusów trzeba zaznaczyć, że robot czasem się trochę gubi w przestrzeni i jego wyjście z danej sytuacji chwilę trwa i powoduje zbędne ruchy. Bywa też, że omija niektóre kąty czy zakamarki. Warto by było dopracować poruszanie się robota i usprawnić pokazywanie przebytej drogi przez odkurzacz na mapie, jak chociażby jest w niektórych modelach innych producentów. U konkurencji linia na mapie jest dużo bardziej czytelna, niż duże kwadraty prezentowane w yeedi. Nie przystoi, aby flagowiec yeedi wyceniony obecnie (X/2022r) na 1629zł w oficjalnym sklepie miał takie mankamenty. Poprawić więc przydało by się nieco AI robota, usprawnić szlak na mapie i będzie bardzo dobrze.

poprzednia strona (Aplikacja i działanie)    -   następna strona (Podsumowanie)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Recenzja yeedi vac 2 pro, robot z nowym systemem mopowania
 
 » Wstęp i wyposażenie
 » Budowa i wygląd
 » Aplikacja i działanie
 » Podsumowanie
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »