Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
RECENZJE | Gimby nie znajo. Audiomagic Player - recenzja przenośnego odtwarzacza MP3
    

 

Gimby nie znajo. Audiomagic Player - recenzja przenośnego odtwarzacza MP3


 Autor: NimnuL | Data: 07/07/17

Gimby nie znajo. Audiomagic Player - recenzja przenośnego odtwarzacza MP3Przyznaję otwarcie - nie sądziłem, że kiedykolwiek jeszcze będzie mi dane testować przenośny odtwarzacz multimediów. Nie w dzisiejszych czasach opanowanych przez wszystkomogące smartfony. Z dużą dozą niepewności przyjąłem jednak propozycję Audiomagic i postanowiłem dać szansę urządzeniu sygnowanego ich logiem. Audiomagic Player, bo o nim mówię, to wielofunkcyjny, mały odtwarzacz mający zaspokoić potrzeby słuchacza oszczędnego, ale ceniącego sobie wysoką jakość dźwięku. Czy ta sztuka się udała, czy wyszła z tego totalna klapa? A może jest jeszcze konsument, który z przekonaniem sięgnie po ten kawałek elektroniki? Sprawdźmy.

Technicznie

Strona produktu: audiomagic.pl/audiomagic-4/audiomagic-player

Jasnym jest, że nie mamy do czynienia z autorskim produktem Audiomagic, a z chińszczyzną popełnioną na zlecenie tejże firmy. Baza bardzo przypomina odtwarzacz ONN W7 w nieznacznie zmienionej obudowie. Niewielka forma skrywa w sobie wszechstronne urządzenie naszpikowane takimi funkcjami jak: odtwarzacz filmów, przeglądarka zdjęć, dyktafon, czytnik ebooków, kalendarz oraz stoper. Wbudowany akumulator ma zapewnić działanie odtwarzacza przez ponad dwie doby, natomiast obsługa bezstratnych formatów dźwięku wycelowana jest w wymagającego użytkownika.

Na rynku istnieją dwie odmiany tego urządzenia: jedna z wbudowaną pamięcią o pojemności 8GB, druga bez zainstalowanego modułu flash. Oba modele mają jednak slot na kartę microSD i obsługują do 32GB dodatkowej przestrzeni dyskowej.

poprzednia strona (Technicznie)    -   następna strona (Obrazowo)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Gimby nie znajo. Audiomagic Player - recenzja przenośnego odtwarzacza MP3
 
 » Technicznie
 » Obrazowo
 » Wrażenia użytkowe
 » TL;DR
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »