Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2017
RECENZJE | Gimby nie znajo. Audiomagic Player - recenzja przenośnego odtwarzacza MP3
    

 

Gimby nie znajo. Audiomagic Player - recenzja przenośnego odtwarzacza MP3


 Autor: NimnuL | Data: 07/07/17
     

Obrazowo

Gdy zaoferowano mi możliwość przetestowania tego odtwarzacza ostrzegłem dział marketingu, że jeśli odtwarzacz okaże się lipny, to oka nie przymknę i suchego tranzystora na sprzęcie nie zostawię. Zdawali się być pewni swego i mimo wszystko paczkę do mnie nadali. Niech im będzie.


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)

Sprzęt zapakowano w pudełko, które bardzo przypadło mi do gustu - niewielki, szary karton z prostą grafiką jest estetyczne i stanowi miłą odmianę od krzykliwych opakowań walczących o uwagę klienta. We wnętrzu kartonika znalazł się krótki przewód microUSB oraz słuchawki douszne. Audiomagic Player to urządzenie zamknięte w kanciastej, plastikowej obudowie na przedzie której zainstalowano wyświetlacz, cztery przyciski sterujące oraz głośniczek. Na prawym boku są przyciski sterujące głośnością oraz slot na kartę pamięci, a na dole gniazda: USB oraz słuchawkowe, a także suwak blokady przycisków. Odtwarzacz sprawia wrażenie estetycznego kawałka elektroniki. Proste wzornictwo i stonowane kolory mogą się podobać. Plastik sprawia jednak wrażenie dość delikatnego i na pewno podatnego na zarysowania, obudowa odkształca się pod naciskiem, mimo wszystko nic tu nie skrzypi i nie trzeszczy. Dopasowanie elementów oraz ich wykończenie jest precyzyjne.

Dołączone do zestawu słuchawki to najprostszy z najprostszych modeli pchełek. Cienki jak włos przewód sprawia wrażenie jakby miał się rozpuścić w dłoni. Pchełki sprawiają wrażenie jak coś, co kosztuje 1,99zł … za 1000 sztuk.Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Gimby nie znajo. Audiomagic Player - recenzja przenośnego odtwarzacza MP3
 
 » Technicznie
 » Obrazowo
 » Wrażenia użytkowe
 » TL;DR
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »