Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
RECENZJE | Recenzja e-bike Citycrosser od Eleglide
    

 

Recenzja e-bike Citycrosser od Eleglide


 Autor: Wedelek | DYD | Data: 18/02/23

Eleglide Citycrosser vs reszta świata

Na tle konkurencyjnych rozwiązań pochodzących głównie z państwa środka Eleglide Citycrosser wypada bardzo dobrze. Jego cena jest konkurencyjna względem bezpośrednich konkurentów, jednak w przypadku Citycrosser dostajemy wymienną baterię, sprawnie działające przerzutki i manetki, sztywną i ciekawą konstrukcję ramy oraz czujnik momentu obrotowego, który sprawia, że podczas jazdy tańsi rywale zostają daleko w tyle. A przynajmniej w kwestii komfortu jazdy.

Rower dobrze sprawdzi się w miejskich warunkach, a także poradzi sobie na płaskich, leśnych duktach. Jeśli zaś wiedziemy bardziej w teren, wówczas brak amortyzacji będzie mocno doskwierał zwłaszcza na naszych dłoniach. Jeśli coś warto by wymienić od razu po kupnie roweru to zdecydowanie hamulce, na zestaw hydrauliczny lub lepszej jakości mechaniczne tarczówki, gdyż te zastosowane w rowerze mają niską wydajność hamowania. Waga roweru jest również akceptowalna, gdzie wyniki poniżej 22kg należy uznać za dobry w kategorii ebike-ów. Design i kolorystyka roweru może się podobać, zwłaszcza kobiecej części światka rowerowego.

Trzeba też dodać, że sugerowaną cenę detaliczną wynoszącą 1099,99 Euro (obecnie około 5250zł) można dodatkowo obniżyć o 50 Euro za pomocą kuponu TWOJEPC50 , jeśli zainteresował Was ten model, zapraszamy na stronę producenta. Wysyłka ubezpieczonym kurierem jest wliczona w cenę roweru, zaś produkt wysyłany jest z polskiego magazynu.

poprzednia strona (Wrażenia z jazdy i faktyczny zasięg)    -   następna strona (Eleglide Citycrosser vs reszta świata)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Recenzja e-bike Citycrosser od Eleglide
 
 » Konstrukcja
 » Opony, hamulce, napęd i przerzutka
 » Silnik i bateria
 » Wrażenia z jazdy i faktyczny zasięg
 » Eleglide Citycrosser vs reszta świata
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »