Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy miejsce na Twojš reklamę
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
RECENZJE | Muzykalny urwis - test FiiO E10K Olympus 2
    

 

Muzykalny urwis - test FiiO E10K Olympus 2


 Autor: NimnuL | Data: 28/11/14

Muzykalny urwis - test FiiO E10K Olympus 2To już pewne - na dobre rozpętała się moda na niewielkie (gabarytowo i cenowo) wzmacniacze słuchawkowe. Rynek powoli wypełnia się kolejnymi urządzeniami mającymi stawić czoła rosnącym jego oczekiwaniom. Nowe produkty pojawiają się niczym grzyby po deszczu, zaskakując możliwościami - ku uciesze co bardziej wymagających słuchaczy, ma się rozumieć. FiiO jest nam znany od dawna, na łamach TwojePC prezentowałem Wam już kilka modeli tej firmy, i w większości przypadków były to produkty więcej niż dobre. Tym razem do redakcji trafił najnowszy DAC USB pod nazwą E10K Olympus 2. To kompaktowe i nowoczesne urządzenie mające zaspokoić potrzeby słuchaczy trochę bardziej wymagających. Czy jest to produkt interesujący i potrzebny? Przekonajmy się.

Teoria

Strona producenta:www.fiio.net/en/products/27

Suche dane techniczne oddają tylko przedsmak tego, z czym faktycznie mamy do czynienia. Wstępnie nowy produkt FiiO prezentuje się jednak nad wyraz interesująco. To stosunkowo proste i bardzo zwarte urządzenie oferujące przyzwoite parametry wzmocnienia przy zachowaniu wysokiej jakości oraz stosunkowo niewygórowanej ceny.

Wewnątrz zaszyto konwerter cyfrowo-analogowy Texas Instruments PCM5102 oraz wzmacniacz słuchawkowy Texas Instruments LMH6643.

poprzednia strona (Teoria)    -   następna strona (Obrazy)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Muzykalny urwis - test FiiO E10K Olympus 2
 
 » Teoria
 » Obrazy
 » Praktyka
 » Wniosek
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »